Dopis pro Reg

23. července 2015 v 12:01 | Evil panda Launa & Evil panda Lissea
Bylo nebylo žila kdesi jedna dívka jménem Lana. měla strašně ráda pohádku o Sněhurce a sedmi trpaslících. Tedy především obdivovala postavu zlé královny, jelikož nemohla pochopit, že v pohádce byla poražena. Vždy si představovala její vítězství.

O mnoho let později

Dívka dospěla a stala se z ní žena s vybraným vkusem. Ale pořád měla ráda pohádky. Její záliba v pohádkách došla zadostiučinění, když jí bylo nabídnuto splnění jejího snu - role Zlé královny Reginy v pohádkovém seriálu Once Upon a Time.
Kolik lidí si ji nyní spojuje se zlou královnou. Její role v příběhu je nepostradatelná. Přestože její role je záporná, hodně lidí se s ní ztotožňuje kvůli jejímu životnímu příběhu.

A v tu samou chvíli žijí na planetě Zemi, v srdci Evropy dvě dívky. K seriálu Once Upon a Time přišly docela náhodou a oblíbily si postavu zlé královny.
Zajímavostí je, že si připadají, jakoby žily v takové české verzi Storybrooku a zkoušejí přiřadit skutečné lidi k pohádkovým postavám z Once.

Sní o tom, že je sama zlá královna jednou navštíví, už se jim o tom dokonce i zdá. A toto je příběh pro vás: Co by se mohlo stát, kdyby nás navštívila Regina.

Dvě dívky jménem Ann a Kate seděly na lavičce uprostřed náměstí jednoho nevelkého města v České republice. Mračna byla zatežena, ze severu foukal studený vítr.
,,Něco přichází." řekla jedna z nich. ,,Vypadá to velice podivně..."
Ještě podivnější ale bylo, že se na náměstí nacházely samy. Nikde ani živáčka.
Z mračen vyšlehl k zemi zářivě fialový blesk a uhodil do země deset metrů od holek.
,,Tak teď bychom už vážně měly jít!" prohlásila Kate a Ann vyděšeně přikývla. Jenže v tu ránu se to stalo...
Na místě nárazu blesku se zjevil mohutný závan kouře barvy do fialova. A stále se zvětšoval... A v jeho středu se objevila silueta lidské postavy.
,,To je ona!" vykřikla Ann. V kouři se zjevila nějaká žena.
,,To je zlá královna!" dodala Kate. A opravdu...
Mraky se rozestoupily a jasné světlo odpoledního dne ukázalo tvář Reginy Mills. Měla modrý kostýmek a na tváři šibalský úsměv. A v rukou něco držela.
Bouře náhle ustala. Nebe se rozjasnilo a už byl zase normální den.
Náměstí se začalo jako kouzlem zaplňovat lidmi. Všichni zírali na tu postavu, která se zjevila v záři blesků. A pouze holky věděly, kdo to je.
A najednou se z poza davu se vynořila jedna postava z minulosti holek.
,,Ale ale, kohopak to tady máme?" zaskřehotala hnusná stará babizna s velkou bradavicí na nose. Řádně si holky prohlédla a řekla: ,,Copak jste to zase provedly? Že vám budu muset dát úkol z českého jazyka?"
V tu ránu ale Regina vykřikla: ,,Ať už je ten český jazyk cokoli, mně se to nelíbí!" Mávla rukou a stará žena byla pryč. Zmizela jako pára nad hrncem.
Holky vyskočily radostí do vzduchu a horlivě Regině děkovaly. Za odměnu ji pozvaly do jejich oblíbené cukrárny na zmrzlinový pohár a slanou palačinku.
Hned po příchodu do cukrárny, jsme si všimly osamělé osoby u jednoho stolečku v koutě. Poznaly jsme v ní našeho spolužáka Erika!
Reg osamělá postava zaujala. Přisedla si tedy k němu. ,,Smím si přisednout?"
Erik zmateně pokývl hlavou a rozhlížel se kolem, kde uviděl zkoprněle stát dvě povědomé holky. Než se stačil rozpomenout, přišla servírka s vyhlášeným jablečným šátečkem, který si objednal.
Jakmile Regina spatřila šáteček, vyjekla. ,,Nejez to!"
,,Co to sakra řvete, ženská? To jsem si tu objednal a tak to taky sním!" prohlásil Erik rozhodně a už bral šáteček do rukou.
Jenže Regina mu ho pohotově vyrvala a vykřikla: ,,Je v tom jed!"
,,A co o tom můžete vědět?"
,,Je to můj starý recept. Jablkový závin se spací kletbou," odpověděla Regina.
,,Co vy jste to za magora?" řekl Erik a vzal si zpět svůj šáteček. A ukousl. Přitom se šibalsky usmál a olízl se.
Reg na něj zaraženě koukala. Divila se, že sebou nepraštil k zemi a poté si také jeden objednala.

Po celém tomto incidentu si holky přisedly k nim a Ann řekla: ,,Eriku, dovol abych ti představila její Výsost, královnu Reginu," A Regina se zatvářila patřičně vznešeně. Erik na to celé jenom bezmocně zíral. Myslel si, že my všechny jsme se zbláznily.
Jenomže pak si Reg vyčarovala šálek plný horkého kakaa, vypila ho a mávnutím ruky zmizela.

Večer po této unikátní návštěvě jsme se rozhodly, že celou tuto událost sepíšeme a pošleme dál.

A pokud to došlo až k vám, doufáme, že vás to pobavilo stejně jako nás. :-)

S pozdravem Kate a Ann
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dincie Dincie | E-mail | Web | 27. července 2015 v 15:06 | Reagovat

:) Ahojky! :) Psala jsi mi mail, ohledně laye, tak odpovídám. :)
Designy dělám zadarmo, je to můj koníček a protože mám Once upon a time ráda a zejména Reginu, lay ti s chutí klidně udělám. Jenom bych potřebovala, abys svůj blog nejdřív trošku rozjela - přidávala nějaké články, rubriky, své myšlenky, cokoliv. Abych měla jistotu, že tě blog baví a nezrušíš si ho v brzké době - a má práce tak nebude zbytečná.
Mám bohužel až příliš mnoho špatných zkušeností s novými blogy, proto tahle podmínka. Ale už mi můžeš vyplnit objednávku, jak by sis design představovala :
1. Téma laye, popřípadě barvu, která by měla převládat.
2. Šířku laye (jestli chceš mít dlouhé, nebo spíš krátké záhlaví s obrázkem) a šířku stránky (pole pro text, které máš teď hnědé)
3. Nadpisy, které by měly být v layi (např. menu, název blogu, motto, pokud tam ovšem nějaké nápisy vůbec chceš mít) a popisky do menu(např. rubriky, oblíbené...)

Napiš mi potom prosím vyplněnou objednávku na mail, tam si je eviduju. ;) Měj se krásně a hodně radosti v blogování, ahoj. ;)

2 Juliet Rocks Juliet Rocks | Web | 1. srpna 2015 v 22:32 | Reagovat

:D :D ! Holky holky! Sice vás neznám, ale už teď vás miluju! :D No ne, vážně, mám takový pocit, že o vás mluvila Illienel/Pomněnka, ale za Bohu si vás nemůžu spojit s vyprávěním... - Říká vám to něco? :D Jinak ale vážně čupr! ;) Prvně musím říct, že jsem si myslela, že je řeč o dopise pro Lanu (ty už jsem jí napsala dva a pochlubím se - pokaždé odpověděla (mám o tom i článek na blogu ;))), ale pak mi to došlo. ;) Jinak nejste jediné, komu se o Onci a Regině i zdá! :D To je prostě značka seriálového maniaka, který se do jednoho seriálu zamiluje na 200%. :3 Jo a! Do cukrárny na slanou palačinku? To jako vážně?! :D  Krutý! A poslední věc - "...zkoušejí přiřadit skutečné lidi k pohádkovým postavám z Once..." Mluvíte mi z duše!!! Tímhle jsme se vesele bavily se spolužačkou, která Once taky sleduje (ale byla tým Rampelník a teď Hook, nevím, co má za vkus, Reginu nemusí. :///). Tímhle blogem jste mi vážně padly do noty (asi to takhle použít nemůžu, ale co :D)!

3 Evil panda Lissea Evil panda Lissea | Web | 2. srpna 2015 v 11:43 | Reagovat

[2]: Tak to jsme poctěny. Jo, Pomněnku známe, my na blogu vystupujeme taky pod jinými identitami, ty komenty u tvého posledního článku jsou mé.
Děkujem, jsme rády, že se ti o líbí. :-)
Jo, tohle je dopis pro Lanu, my jí tuhle povídku budem posílat + ještě dopis.
Zdá se nám, dnes se mi o ní zdálo, byla v nějaké divné podobě, ale poznala jsme jí. :D
Akorát mě štve, že mi to pokaždé nejde spustit. Stáhnou to nejde, online to nejde... :-P Ale vždycky to někde nějak ukradnu. :-D
Tým Rampelník jsem taky, ale Reg vede, jako vždy. Teď jsem koukala na díl, kde Cora zabije Archieho, to bylo panečku něco!
Tak doufáme, že k nám opět někdy zavítáš. :-) Budem se těšit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama