Crazy panda

24. září 2015 v 16:40 | Evil Panda Launa
Zdravím všechny Oncery a Oncerky a hluboce se tímto omlouvám za naši pandí nečinnost. Byla a stále je způsobena jedním jediným velmi podstatným faktem - za 4 dny vyjde první díl 5. série !!!!!!!
No není to superSmějící se
Na nás pandy to má ovšem jeden velmi neblahý vliv. Nedokážeme se soustředit na cokoliv jiného než na Once. To máte neustále nějaké teorie, spoilery, videa, obrázky, atd. A když už se konečně dokážeme trochu odtrhnout od rostoucího Oncerského šílenství (ano všichni kolem už z nás šílí ) nedokážeme napsat jedinou souvislou větu. Což bude nejspíš bohužel poznat i na tomto článku.
Ale nemějte strach, když už panda jednou něco načne tak to také dodělá a tento článek patří všem Oncerům, kteří se podobně jako my snaží popohnat čas aby už konečně vyšlo Once...

Malá povídečka zbloudilé mysli pandy
Bylo nebylo objevily se v Začarovaném lese dvě obrovské pandy. Rozsévali samou zkázu a tak se sněm v čele s Rampelníkem rozhodl pandy zničit.
Byl tu ale jeden problém pandy byly v podstatě nezranitelné a imunní vůči jakékoliv magii.
Po mnoha dalších neúspěšných pokusech o zničení záhadných vetřelců se do toho vložila Regina.
Normálně do těchto věcí nikdy nezasahovala, ale když jí rozbouraly polovinu paláce naštvala se a předvedla pandám co dokáže Zlá královna- dala jim uspávací jablka.
Pandy usnuly a život v začarovaném lese mohl dál nerušeně pokračovat.
Alespoň do té doby než se objeví další panda...

je to opravdu velmi krátké a stručné, ale jak říkám po prvním díle příjde nová inspirace to vám slibuju jakože se panda jmenuju Mrkající

a nakonec malé video
BAY ONCERS
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dincie Dincie | E-mail | Web | 26. září 2015 v 16:51 | Reagovat

:) Na další sérii OUAT už se taky moc těším a doufám, že předčí má očekávání. :D Hlavně jsem zvědavá na Dark Swan, Rebelku a to slibované propojení s Kamelotem...:)

Jinak, jsem ráda, se vám design líbí, :) ráda vám ho na blog i nastavím, jenom k tomu budu potřebovat přihlašovací údaje (poslané přes mail), můžete si heslo blogu předem změnit a po mém nastavení si vrátit zpátky svoje oblíbené. :)

2 Evil panda Lissea Evil panda Lissea | Web | 26. září 2015 v 19:57 | Reagovat

[1]: Přesně tak. :-)

Jo, děkujem! Líbí se nám moc. Heslo pošleme co nejdřív. ;-)

3 Juliet Rocks Juliet Rocks | Web | 27. září 2015 v 18:29 | Reagovat

Achjo, vy jste fakt šílené! :D :D :D Taky se moc těším na zítřejší díl, ale bohužel - odjíždím na kolej, kde nebudu mít internet!!! :O Takže naše skype seassion asi padá... :( Anyway - alespoŇ jedno pozitivum to má - na druhý díl nebudu muset tak dlouho čekat!!! :)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama