Listopad 2015

Vroubek

25. listopadu 2015 v 19:41 | Evil panda Lissea
Regina seděla v obývacím pokoji, byla štěstím bez sebe. Před chvílí odešel Robin - trochu si spolu... Mno, měli "hezký" večer. A není to tak, jak si myslíte! Dopíjela poslední doušky dobroučkého červeného vínka a potulně se usmívala. Nemyslela na nic jiného. Jen na Robina...
,,Ťuky ťuk!" ozvalo se náhle ode dveří.
Regina se zamračila: ,,Kdo má takový divný zvyk klepat na kveře, když má zvonek?" zeptala se v duchu sama sebe. Ale byla si naprosto jistá, že tohle nedělá nikdo z jejího okolí. Dokonce ani Gold!
Bývalá zlá královna vzala za kliku. Dveře se rozrazily dovnitř vpochodoval mladík v červeném trikotu, byl totálně zpocený a neuvěřitelně hýkal. V jednu chvíli to bylo až vtipné. Konečně dosípal, narovnal se a řekl hlasitě: ,,Váš stromeček přijet!" znělo to, jakoby nebyl občanem tohoto státu - tím se myslí USA, ne ČR.
,,Můj stromeček?" Regina nemohla uvěřit svým očím. Za dveřmi se vyjímal obrovský smrček mohutně rozjívený do stran. Regina zalapala po dechu, nic takového by v životě nečekala.
Podivný mužíček se jak objevil, taky zmizel. Zanechal po sobě jen mohutný stromek a pár šlápot na podlaze.

Regina střeljbitě volala Robinovi, zda o tom něco neví. Později se ukázalo, že za všechno může malý Roland! Hrál si s mobilem a jakože omylem jeden stromek objednal. Robinovi to přišlo nesmírně vtipné, Regině až zase tolik ne, ale také se zasmála.
Po telefonátu s Robinem se opět usadila k poslednímu loku vína.

A v té chvíli zase někdo zazvonil... Tentokrát už to opravdu byl zvonek a ne nějaká potrhlá Ťukajznina. Regina otráveně otevřela dveře. Čekala další stromek, pizzu nebo voříška.
Velice se podivila, když na dveřmi objevila osobu zahalenou v šále. Osoba v šále na Reginu nevěřícně zírala, jakoby se vyděsila nebo něco podobného.
Královna chtěla zabouchnout dveře, ale šálovka vrazila mezi dveře špičku své kotníčkové botky a tím tento akt zabránila Regině provést. Ale aspoň tím vyděsila straku stojící těsně vedle dveří a snažící se konečně se jendou vloupat do domu bývalé strůjkyně všeho zla.
,,Jste Regina Mills?" zeptala se po docela dlouhé době šálovka.
,,Uhm, jistě... Co si přejete? Na to ta šála?" sykla Regina a založila si ruce na prsou. Byla velice zvědavá, co z šálovky vypadne za inteligentní odpověď.
Šálovka si ale místo odpovědi začala sundávat šálu, odmotávala si ji z celého těla. A když ji měla celou době, Regina to uviděla.
,,Jmenuji se Selina a jsem vaše dvojče! Ahoj, ségra!" vypískla šálovka, již budeme odteď nazývat Selinou.
Regina stála jak přikovaná k podlaze. Ani se nehýbala...

Reginina minulost

19. listopadu 2015 v 19:42 | Evil Panda Launa
Hi oncers Smějící se po dlouhé době zdraví vaše panda Launa a jako slib své příští tvůrčí aktivity vám zde dávám další díl mé nejspíš už dávno zapomenuté povídky Reginina minulost čtvrtou část (předchozí díly najdete v archivu)
také bych vám ráda řekla, že Regininy minulosti se možná ve velmi daleké budoucnosti dočkáte i v knižní podobě, protože Lissea vyrábí speciální knižní desky pro mou povídku na pokračováníMrkající
nicméně doufám, že dnešní úryvek poznáte a bude se vám líbit
SEE YA S vyplazeným jazykem

4. kapitola

Regina vyrazila do temné noci. Sněhurku nebylo nikde vidět. Zaposlouchala se do zvuků okolní přírody a hledala jakýkoli náznak cizí přítomnosti.
Náhle to zaslechla. Potlačované vzlykání ohlédla se a uviděla dívku brečící za rohem. Sněhurka ji zaslechla a se zoufalým výrazem utíkala pryč.
"Sněhurko!! Počkej! Já ti to vysvětlím…" křičela na prchající dívku udýchaně. Náhle děvče zakoplo a skončilo plačící na studené zemi.
"Jak to můžeš tatínkovi udělat !" křičí na ni zoufale Sněhurka "Vždyť máme být rodina! Máš být moje maminka, jak můžeš!".
"Ale já tvého otce nemiluji " vysvětluje zmatené dívce Regina.
"Nemiluješ?" diví se "Ale proč?"
"Takhle to nefunguje" povzdychne si "Víš láska to je magie a nejen ledajaká magie, ale ta nejmocnější magie na celém světě. A víš proč, protože tu ti káže pouze tvé srdce."
"A ty toho muže ve stájích miluješ?" zeptala se s nadějí Sněhurka.
"Ano celým svým srdcem" zněla odpověď.
"Pak musíte být spolu" řekla sebejistě dívka a vstala. "Zajdu za tatínkem a vše mu vysvětlím. Určitě to pochopí" a chystala se odejít.
Regina ji rychle chytila za ruku "Počkej o tomhle nikdo nesmí vědět ! Tvůj tatínek by to možná pochopil, ale jsou lidé jako například moje matka, kteří by nás nikdy nenechali…Sněhurko víš co je to tajemství?"
"Ano to vím"
"Tak toto bude naše myslíš, že to zvládneš? Neříct to nikomu?"
"Udělám to" slíbila dívka aniž by doopravdy chápala vážnost situace. Poté se objaly a společně se vrátily domů…
TO BE CONTINUE

Nejlepší zprávy! ^^

18. listopadu 2015 v 15:56 | Evil panda Lissea
Evil Regals, tremble! I've got something... The biggest thing on this blog!


Skvělé zprávy ^^

17. listopadu 2015 v 20:11 | Evil panda Lissea
Onceři třeste se! Noví Onceři už jsou ve výrobě, a bude jich hodně - aspoň doufám! Takže by se nám mohla zvednout návštěvnost blogu a my bychom ho konečně přestaly tak zanedbávat? :-D Ano! To by bylo velkolepé!
Jinak bych chtěla říct jednu úžasnou novinu! Once se již brzy objeví na našich televizních obrazovkách! Přesněji řečeno na PRIMA COOL od 30. prosince tohoto roku. Seriál bude vysílán v českém dabingu! A od 17:45 tuším. A to prosím každý všední den! Je to úžasná novina adoufám, že se občas kouknete, i když je mi jasné, že ten dabing bude asi děsivý. Ale proč ne?

Myslím si, že nám to přinese nové Oncery - to určitě! A proto se už moc těším! Vzhledem k tomu, že Launin malý bratr už zná všechny Evil Regals hlášky, možná se stane dalším návštěvníkem naší komunity. Noví Evil Regal jsou již připraveni v továrně, jen je vypustit do světa. ;)

Ahh, továrna na Oncery! :-D

Zimní sraz v Praze

10. listopadu 2015 v 18:42 | Evil panda Lissea
Drazí Evil Regals!
Sraz bude, už nějakou dobu je official, že se uskuteční 19. 12. v Praze v čajovně Liliové na Invalidovně. Začínat by mohl co nejdřív, ať si pořádně užijem společnosti Oncerů, jelikož tyto možnosti jsou zde v česku značne omezeny.

Jinak bych se i za Launu chtěla omluvit za příšernou neaktivitu zde na blogu. Prostě... Máme taneční a to je myslím dosti adekvátní důvod, když k tomu přičtu ještě školu, na zanedbávání blogu. Kor když máš ještě víc jak jeden...

A když už tento článek píšu, ráda bych podotkla jednu věc! Takhle si projíždím facebook a najendou tam na mě bafne jedna fotka! Respektive tato:


Vykulila jsem oči a málem zařvala. Paradox je, že mi zrovna včera večír Launa říkala, že někde něco o podsvětí slyšela. Ale vážně? :-D Wáu!
Jestli se Reg potká s Hádesem, přiběhne tam Zelí a začne dělat ty své alotrie, asi se počůrám smíchy. :-D Hahahah

Už jste viděli nový díl?

SPOILERY!!!

Temná Nimue je opravdu dokonalá! Celý ten to díl byl dost masakr! A ještě ty dva předtím, měly jsme s Launou maraton a... Jojo, dáme si karneval v plechovce. :D Ale vážně, chceme jít do restauračky a fakt si to tam objednat! :D Natočíme to!

Kdo chce pokecat o těchto 3 dílech, komentáře jsou volné. :-)

Adios, pandas!

P.S.: Těším se na malý Zelí!