Reginina minulost

19. listopadu 2015 v 19:42 | Evil Panda Launa
Hi oncers Smějící se po dlouhé době zdraví vaše panda Launa a jako slib své příští tvůrčí aktivity vám zde dávám další díl mé nejspíš už dávno zapomenuté povídky Reginina minulost čtvrtou část (předchozí díly najdete v archivu)
také bych vám ráda řekla, že Regininy minulosti se možná ve velmi daleké budoucnosti dočkáte i v knižní podobě, protože Lissea vyrábí speciální knižní desky pro mou povídku na pokračováníMrkající
nicméně doufám, že dnešní úryvek poznáte a bude se vám líbit
SEE YA S vyplazeným jazykem

4. kapitola

Regina vyrazila do temné noci. Sněhurku nebylo nikde vidět. Zaposlouchala se do zvuků okolní přírody a hledala jakýkoli náznak cizí přítomnosti.
Náhle to zaslechla. Potlačované vzlykání ohlédla se a uviděla dívku brečící za rohem. Sněhurka ji zaslechla a se zoufalým výrazem utíkala pryč.
"Sněhurko!! Počkej! Já ti to vysvětlím…" křičela na prchající dívku udýchaně. Náhle děvče zakoplo a skončilo plačící na studené zemi.
"Jak to můžeš tatínkovi udělat !" křičí na ni zoufale Sněhurka "Vždyť máme být rodina! Máš být moje maminka, jak můžeš!".
"Ale já tvého otce nemiluji " vysvětluje zmatené dívce Regina.
"Nemiluješ?" diví se "Ale proč?"
"Takhle to nefunguje" povzdychne si "Víš láska to je magie a nejen ledajaká magie, ale ta nejmocnější magie na celém světě. A víš proč, protože tu ti káže pouze tvé srdce."
"A ty toho muže ve stájích miluješ?" zeptala se s nadějí Sněhurka.
"Ano celým svým srdcem" zněla odpověď.
"Pak musíte být spolu" řekla sebejistě dívka a vstala. "Zajdu za tatínkem a vše mu vysvětlím. Určitě to pochopí" a chystala se odejít.
Regina ji rychle chytila za ruku "Počkej o tomhle nikdo nesmí vědět ! Tvůj tatínek by to možná pochopil, ale jsou lidé jako například moje matka, kteří by nás nikdy nenechali…Sněhurko víš co je to tajemství?"
"Ano to vím"
"Tak toto bude naše myslíš, že to zvládneš? Neříct to nikomu?"
"Udělám to" slíbila dívka aniž by doopravdy chápala vážnost situace. Poté se objaly a společně se vrátily domů…
TO BE CONTINUE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Juliet Juliet | Web | 23. listopadu 2015 v 16:57 | Reagovat

Achjo, Launo Launo, ty mi dáváš. :( Napsané je to skvěle, máš fakt talent na psaní, ale... Prostě mi tyhle příběhy trhají srdce. Sněhurka je tak nevinná! A stejně tak Regina! Hrozně mě mrzí, jak se měly rády a rozuměly si, dokud nepřišla Cora a nezabila Daniela... Prostě tím úplně všechno pos*ala, to se ani jinak říct nedá... :/

2 Neprihlasena Launa Neprihlasena Launa | 24. listopadu 2015 v 21:07 | Reagovat

Chápu, :) Děkuji za kompliment, neboj toto jsou ty smutné části, ale bude líp :) a ano Cora toho pos-ala hodně a vůbec to že ji mají vrátit do 100 epizody nás s Lisseou celkem seriózně děsí :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama