Vroubek

25. listopadu 2015 v 19:41 | Evil panda Lissea
Regina seděla v obývacím pokoji, byla štěstím bez sebe. Před chvílí odešel Robin - trochu si spolu... Mno, měli "hezký" večer. A není to tak, jak si myslíte! Dopíjela poslední doušky dobroučkého červeného vínka a potulně se usmívala. Nemyslela na nic jiného. Jen na Robina...
,,Ťuky ťuk!" ozvalo se náhle ode dveří.
Regina se zamračila: ,,Kdo má takový divný zvyk klepat na kveře, když má zvonek?" zeptala se v duchu sama sebe. Ale byla si naprosto jistá, že tohle nedělá nikdo z jejího okolí. Dokonce ani Gold!
Bývalá zlá královna vzala za kliku. Dveře se rozrazily dovnitř vpochodoval mladík v červeném trikotu, byl totálně zpocený a neuvěřitelně hýkal. V jednu chvíli to bylo až vtipné. Konečně dosípal, narovnal se a řekl hlasitě: ,,Váš stromeček přijet!" znělo to, jakoby nebyl občanem tohoto státu - tím se myslí USA, ne ČR.
,,Můj stromeček?" Regina nemohla uvěřit svým očím. Za dveřmi se vyjímal obrovský smrček mohutně rozjívený do stran. Regina zalapala po dechu, nic takového by v životě nečekala.
Podivný mužíček se jak objevil, taky zmizel. Zanechal po sobě jen mohutný stromek a pár šlápot na podlaze.

Regina střeljbitě volala Robinovi, zda o tom něco neví. Později se ukázalo, že za všechno může malý Roland! Hrál si s mobilem a jakože omylem jeden stromek objednal. Robinovi to přišlo nesmírně vtipné, Regině až zase tolik ne, ale také se zasmála.
Po telefonátu s Robinem se opět usadila k poslednímu loku vína.

A v té chvíli zase někdo zazvonil... Tentokrát už to opravdu byl zvonek a ne nějaká potrhlá Ťukajznina. Regina otráveně otevřela dveře. Čekala další stromek, pizzu nebo voříška.
Velice se podivila, když na dveřmi objevila osobu zahalenou v šále. Osoba v šále na Reginu nevěřícně zírala, jakoby se vyděsila nebo něco podobného.
Královna chtěla zabouchnout dveře, ale šálovka vrazila mezi dveře špičku své kotníčkové botky a tím tento akt zabránila Regině provést. Ale aspoň tím vyděsila straku stojící těsně vedle dveří a snažící se konečně se jendou vloupat do domu bývalé strůjkyně všeho zla.
,,Jste Regina Mills?" zeptala se po docela dlouhé době šálovka.
,,Uhm, jistě... Co si přejete? Na to ta šála?" sykla Regina a založila si ruce na prsou. Byla velice zvědavá, co z šálovky vypadne za inteligentní odpověď.
Šálovka si ale místo odpovědi začala sundávat šálu, odmotávala si ji z celého těla. A když ji měla celou době, Regina to uviděla.
,,Jmenuji se Selina a jsem vaše dvojče! Ahoj, ségra!" vypískla šálovka, již budeme odteď nazývat Selinou.
Regina stála jak přikovaná k podlaze. Ani se nehýbala...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Juliet Juliet | Web | 28. listopadu 2015 v 20:05 | Reagovat

Ty jsi šílenááá! :D S tebou to bude ještě sranda na tom srazu, to ti řeknu! :D :D :)

2 Evil panda Lissea Evil panda Lissea | Web | 1. prosince 2015 v 17:36 | Reagovat

[1]: Po těšení je na mé straně, drahá Juls. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama