Zpověď Oncera - Lissea

2. ledna 2016 v 19:22 | Evil panda Lissea
Jelikož blog už má půl roku za sebou, bylo by možná vhodné přidat nějaký článek o nás - adminkách!
Nuže, každá z nás napíše o sobě a začnu já.

Fajn...
Oncerka s naprosto oncerskou duší, životním stylem i náboženstvím. Říkají jí různě... třeba Liss, Vendy nebo Kate. Už má skoro za sebou druhý rok před dosažením dospělosti. Oncerkou se může nazývat někdy od dejme tomu začátku července s tím, že první díl první série shlédla na chalupě 4. července 2015 a 15. července téhož roku začala zbožňovat Reginu/EQ. Což je paradox, jelikož zrovna v tento den slavila drahá Lana narozeniny. Destiny.


Liss je studentkou nejmenované střední školy v nejmenovaném městečku ve středu ČR. Miluje blogování, Once, jazyky Středozem a spoustu dalších věcí. Třeba myšky ožírající jablka, že? :D
Nesnáší takové obvyklé věci jako je škola, chemie, fyzika, matika a třeba věšení prádla. Pak nesnáší jisté skloňování svého jména, když jí někdo nutí jíst červená jablka, sahání neocers na once věcičky a například, když jí sestra dýkou temného nutí udělat jí pití a následovně skočit z okna. Za to by naše drahá Lissea vraždila.

Lisseiny oblíbené postavy z Once jsou Regina (of course), Rumple (because he's awesome!) a Henrýska (jelikož je prostě cute, už od začátku). Liss je také samozřejmě shiperka, jako většina lidí. Ovšem její nejoblíbenější ship až tak známý a obyvklý není. Shipuje GOLDEN QUEEN společně s Launou už od půlky prázdnin. (A jak jsitě víte, předevčírem na toto téma vznikla lehce kontrovezní a možná úchylná povídka.)

Not cute?

spoilers my stuff 3 once upon a time the evil queen Regina Mills Rumplestiltskin ouat spoilers the dark one reginamillsedit rumplestiltskinedit golden queen Loved everything about their scenes this week! More next week please

His monster

Každý má svou úchylku, já mám tyhle dva <3


Why not open it while Rumple is on it?

Takže jestli jste se teď zděsili, s kým máte tu čest, nebojte, tak hrozný to není! :D
Neříkejte, že jste si je někdy spolu nepředstavili?


Také shipovala Outlaw Queen a docela hardcore, ale až do té doby, než jsme se dověděli, že Zel je pregnant. Od té doby to s Robinem šlo z kopce a... Už to není TEN Robin Hood, jakého pamatuji.
Ale tyhle časy...
Pak mám ráda shipping Snowing. I když je jako jednotlivce příliš nemusím, ta jejch tru love je prostě úžasná. Možná je to moc sladký. Ale já si nemyslím, takoví měli Snow a Charming být.
Prostě
I will find you I will always find you <3

Lissea je nejvíc Evil Regal, ale také Dearie a True Believer.
Dospěla už do takové fáze, že poslala Laně dopis, má doma umělé jablko, přívěsky alá Regina, nosí podobné ohozy - proto že jsou úžasné a líbí se jí! ne proro, že chce mervomocí napodobit její styl. prostě se jí líbí a je ráda, že ho poznala.
Liss se bojí červených jablek a vždy když volá Launí, hovor končí větou: "Nejez jablka.", S Launou hodlají sepsat Regininu minulost v knižní podobě a už se na tom pracuje.


Lissea dala pandě jméno Lana a oplakácá epizody, kde Regina není (nebo kde chybí Rumple)
Do fáze dopis pro Robbie se ještě nedostala, ale mastí si svaly.

Liss se hrozně líbí tahle písnička:

Na tuhle se dá tančit rumba - ozkoušeno

Pak tahle:


A tato:


Všechny souvisí s oncem <3

Tato panda je prostě oncerem na život i na smrt. A myslím, že tímhle to všechno jenom začalo.
This is only the begining
A momentálně je hrozně na nervy, milovaná panda Lana odešla s Launou k ní domů. Aspoň jí zůstal malý Henrýsek. (Toho jsme vám již představily)
Well, máte s touto pandou něco společného? napište do komentů! Snad jste se jí nelekli. Jo, ještě musím dodat jednu důležitou věc! Je naprosto šílená!

Toť vše.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Juliet Juliet | Web | 3. ledna 2016 v 21:57 | Reagovat

Počkej počkej, jakej Henrýsek?! :O Že bych něco zaspala??? :O No to snad ne! Každopádně u "když jí sestra dýkou temného nutí udělat jí pití a následovně skočit z okna" jsem se vážně pobavila! :D Kéž bych měla taky takovou sestru. :( :D Anyway - GOLDENQUEE?!!! Really?! :O Já to, že jsem to o vás nevěděla?! :O Jako tedy... Já mám co říkat, já jsem tajným zastáncem SwanQueen, ale... Rumple s Ginou, vážně?! Vždyť to on z ní udělal monstrum! A je prohnaný a zlý a... Líbal se s její matkou, no fuj! (Ne, ok, to by byl ten nejmenší problém, řekla bych. :D) Já ho jen prostě nemám ráda. Reginu miluju. A proto pro mě tahle dvojice nejde dohromady. ;) Ale neodsuzuju vás, rptoože... Co byste pak řekly na mou SwanQueen? :3 :D :D Jinak... Nad souvislostmi písní s Oncem jsem musela dloooouho přemýšlet, ale pak jsem si vzpomněla, že první byla určitě v nějakém fan videu s Reginou, druhá... Posleechla jsem si text, a že by to taky souviselo s našíbeloved  Queen? :3 ♥ A třetí.... Hm... Nápověda by nebyla...? O:) NE! Už vím!!! Ta je přímo ze seriálu, že jo?!? Z konce série??? Hm... 4.??? Povídejte, jsem napnutá! :)

2 Evil panda Lissea Evil panda Lissea | Web | 4. ledna 2016 v 12:43 | Reagovat

[1]: Malý pandík Henry, máš ho na fotkách v předchozím článku. :) Je vážně skvělej :3 Ňufka. Původně se měl jmenovat Robbie nebo Fred, ale na to, že je tak malinkej oproti Lanči, musely jsme ho pojmenovat Henrýsek. Zrovna tu leží vedle na posteli a mírně přikyvuje. :D :D :D

No, myslím, že není o co stát. Taková sestra je občas i pěkně na obtíž. A ne jen občas - prakticky pořád. :D ještěže dýka je teď uložena bezpečně v mém novém pokoji.
Juls! My to přeci veřejně říkaly na srazu! Golden Queen byla odjakživa naše! Ale mám pár argumentů. takže se asi rozepíšu. :D
Za první, jasně, Rumple z ní to monstrum udělal. Ale on byl prostě dark one a to s lidma dělá šílený věci, nutí je to dělat hrozný činy.
Osud jim přidělil podobný osud, však se mrkni na Rumplovu minulost. měl to podobně těžký jak Regina. Osud je prostě spojuje a my to vidíme. Existuje strašná spousta důvodů, proč zrovna Golden Queen a vím, že to někomu může připadat ujetý, divný, šílený a zvrhlý. Ale stejně tak je to i se Swan Queen a tys řekla, že nemáš ráda Rumpla. (Já ho teda mám ráda už od prvního dílu, abych řekla pravdu. Dearie ještě dřív jak Evil Regal.)
Tak já zase nemám ráda Emmu, prostě bych ji nikdy nechtěla párovat s Reginou, prostě... Chápeš, ne?
Navíc, každej má nějakou úchylku a já chtěla, abyste to o nás věděli, ať víte s jakými individui máte tu čest. Nikdy jsem o sobě netvrdila, že jsem normální. Většinu věcí vidím totálně jinak než ostatní. :D Ale Golden Queen shipeři fakt jsou a je jich celkem dost...
To je tak v kostce ke Golden Queen.
Nu a ta první byla v tom cracku, kde Emma s Hookem pouštěli to video z Emminy kamery. :D Však víš, normálně tam má být Snow-Queen aka Ingrid, ale je tam Lana vze Swingtownu. :-D  No a ještě se ta píseň objevila v jednom cracku. Je to celkem oblíbený.
Ta druhá je z fan videa s Lanou a ta poslední... ty neznáš Only You? Henry + Violet? začátek páté série? :3 Ta písnička je dokonalá! Milujem ji s Launou. Prostě osmdesátky jedou na plný pecky!!!

Well... To bude asi dlouhý komentář, nu což, bylo hodně věcí k dořešení. ;)

3 CherryPie CherryPie | E-mail | Web | 4. ledna 2016 v 20:51 | Reagovat

U některých věcí jsem se vážně pobavila :D Holky vy valíte!
A kdes vzala,že GoldenQueen není známý? Shipuje se hrozně moc a já ho vídám pořád(stejně jak *bolí mě prsty psát to* SwanQueen,HookedQueen nebo EvilCharming). Regi je shipována prostě se všema. Ale já shipuju jen OutlawQueen. Ano,já jsem jedna z málo přeživších fanoušků tohoto pairingu. Mám ráda stálost. Jsem furt u časů kdy bylo ,,We all get second chance Regina"; ,,simple thank you would suffice" atd. Ach krásné to byly časy. Dnes dělá OQ shipper vše jen aby vyhladovělý po jejich scénkách přežil.
Regina je ale prostě top,láska nás Evil Regals k ní a Laně mě do teď překvapuje <3

4 Evil panda Lissea Evil panda Lissea | Web | 4. ledna 2016 v 21:02 | Reagovat

[3]: Já Golden Queen ještě nikde moc neviděla. :P
jako nedá se říct, že už je neshipuju, pořád to tak nějak přežívá, ale už jen přežívá. Kéž by se vrátily staré časy.
Nojo, Lana je nejlepší :3

5 Juliet Juliet | Web | 5. ledna 2016 v 12:40 | Reagovat

[3]: HookedQueen?! To vážně existuje?! Ježiši kriste... :D (I když jak si teď vzpomínám, scéna, kdy spolu nastupují do kočáru vypadala dost... ehm... No, třeba se mezi nimi něco odehrálo. 3:))Ale EvilCharming je mi docela blízký... O:) No vážně, proč jinak by na ní tak pořád šahal?! :D

[2]: Tohle nemůžu nechat bez odezvy. 3:) (Ale ne, jen všechno dobré, pouze chci podpořit svůj pairing. :D) Henrýsek! Už vím, to je ta menší plyšová pandička, že?! :3 Když já se v tom pak trochu ztrácím, v těch jménech. :( Takže promiň, samozřejmě, že ho znám! ;) No a ke GoldenQueen... Jo, vy jste to sice na srazu zmínily, ale nepřišlo mi, že byste je oslavovaly nějak hojně. ;) Ale možná jsem jen vůči tomuhle pairingu imunní, a proto mi to tak nepřišlo.. :D Jo, byl temný, když z ní udělal monstrum, ale... Buď je to zlý temný nebo hodný zbabělec, vyber si. ;) Ale mně to nepřijde divný a zvrhlý, vždyť, jak jsi sama napsala, o co by pak byla lepší SnowQueen? ;) Ale! Musíte snad samy uznat, že mnohem více než GoldenQueen spojuje minulost (a dítě!) SwanQueen. ;) Prostě mi nepřijde fér, srovnávat jejich osudy, Regina byla zlatíčko, kterou zlomila smrt její "true love", zato Rumple... Nikdy zlatíčko nebyl. :P A myslím, že obecně předtím, než se z obou stalo to, co se z nich stalo, byla charakterově na výši (mnohem, mnohem výš) Gina. ;) Toť ale pouze můj názor - to je stejně jako ty nemáš ráda Emmu. ;) Víš co, aspoň je dobré, že se všichni shodneme na té Regině! :D (I CherryPie!) Akortá ji holt každý párujeme s nějkým jiným... O:) :D A ty písničky... No jo, stydím se! O:) Ale hned, jak jsem si to přečetla mi to došlo!!! ;)

6 CherryPie CherryPie | E-mail | Web | 5. ledna 2016 v 14:10 | Reagovat

[5]: Jojo HookedQueen :D Ten je shipován fakt dost. A ta scénka xD Ale Reginu shipijou se všema. Já mám pak třeba ráda MadQueen nebo HuntingQueen :D

7 Juliet Juliet | Web | 5. ledna 2016 v 15:18 | Reagovat

[6]: Ta scénka jenom přilila olej do ohně! :D Jinak jooo, HuntingQueen! :3 Hlavně potom, co jsem teď ještě četla tu komixovou knížku o nich dvou. ;) A MadQueen mě upřímně snad nikdy nenapadl, ale když se to tak vezme... Nezní vůbec špatně! :) Ještě, když vezmeme v potaz, že je to svobodný otec - "dostala" by dítě "zadarmo" - a konečně taky nějaká holka! Jinak se jim furt rodí kluci! :/ (Ok, až na malé Zeleňátko, to je fakt. ;)

8 Liss na blbým účtu Liss na blbým účtu | 5. ledna 2016 v 15:28 | Reagovat

[5]: hele, o tom kočáru jsme s Lanou taky dost přemýšlely. :D Co víš... :-D
Jinak je to jasný, všechny zbožňujem Regí, jen ji každá párujeme s někým jiným. A jo, GQ je vážný ship v našem případě. Asi to nevyznělo dost jasně, ale je to naše priorita. ;)
Rumple nikdy zlatíčko asi fakt nebyl, ale já ho prostě můžu. :D
Emma taky byla asi zlatíčko a nemusím ji, je to o sympatiích.

[6]: HuntingQueen je teďkom na ráně na prima cool :D (Bože, tak boží, že Lana je v televizi a všichni ji vidí :D :3) Včera byla ta scénka, kdy Regina říká, že víc takováchto porad či cosi a že ponožky má pod postelí. pak tam byla dramatická hudba a vyjevilo se, že jto Grahy. :D :D :D Já už si to totiž moc nepamatovala, viděla jsem to před dlouhou dobou.

[7]: Ale mě k ní Jefferson nejde... Zase ty jiné sympatie. On je dobrá postava, ale k Regí? Nope... Ale mohla by mít dcerku! O tom jsem hodně přemýšlela v minulosti. Bylo by to zajímavý. :)
Pubertální dceruška dělá mamince trable. xD

9 CherryPie CherryPie | E-mail | Web | 5. ledna 2016 v 18:31 | Reagovat

[7]: Jojo :D Konečně by měla nějakou dívčinu. Nej byly scénky kdy byla Regi mladší a on s ní celkem viditělně flirtoval :D Měla jsem je ráda. Jeffi je taky tak moc zlatej. Jo a s tim komiksem máš taky pravdu,ten taky povzbudil můj HuntingQueen ship :D Tam se mi oba hrozně líbili(až na ilustrace)

[8]: Já na to koukala se sestřenicí(další koho jsem na once nalákala,jedu xD) a začala jsem je shipovat. Dřív byl jedině s Emmou a tečka,teď už naopak :D Prostě se mi spolu hrozně zalíbili.

10 Jefferymon Jefferymon | E-mail | Web | 2. října 2017 v 1:06 | Reagovat

Stress can have an unbelievable impact on health. It can come from a variety of sources and have a diversity of manifestations. The tips that are outlined below will aid in the identification of the factors that cause stress and in the steps that we can take to reduce its impacts or eliminate them entirely.

<a href=https://www.acheterviagrafr24.com/viagra-generique-pas-cher-u/>viagra generique pas cher u</a>

11 PhilipInsax PhilipInsax | E-mail | Web | 29. listopadu 2017 v 5:50 | Reagovat

ome people, especially those running on busy daily schedules tend to use the pills to help maintain weight since they can not afford to follow all the diet programs. This is not advised. It is recommended that one seek advice from a professional in this field before using the pills. This can save one from many dangers associated with the misuse.

The diet pills should always be taken whole. Some people tend to divide the pills to serve a longer period of time. This is not advised and can lead to ineffectiveness. If it is required that one takes a complete tablet, it means that a certain amount of the ingredients are required to achieve the desired goal. It is also recommended that one does not crush the pill and dissolve it in beverages. Chemicals found in beverages have the potential of neutralizing the desired nutrients in the pill thereby leading to ineffectiveness. The best way to take the tablets is swallowing them whole with a glass of water.

<a href=https://www.cialissansordonnancefr24.com/cialis-vente-libre-allemagne/>https://www.cialissansordonnancefr24.com/cialis-vente-libre-allemagne/</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama