Deleted scenes

8. února 2016 v 19:37 | Evil panda Lissea
Dearies!
Dneska se vaše ctěná panda rozhodla rozebrat pár smazených scének Oncu.
našla jsem ho na facebooku a je to fakt! Uf! <3
jak jistě víte, tyhle dva spolu prostě můžu. A navíc ty Gininy posunky!
"Pretty? Pretty like... Belle?"
"Oh I like it!" a nehorázněj výtlme, jak nadskočila. :D my na tohle video koukaly s Launí v bazenu a lidi se fakt koukali, měly jsme to totiž docela nahlas a šlo to pěkně slyšet. :D Hlavně to krákání havrana. :D Just funny!
Tohle je naše Evil Queen a vždycky bude! :3 zrovna dneska jsem koukala na jeden panel s naší vlničkou a právě se ptala: "Jakto, že máme všichni tak moc rádi EQ i přesto, co udělala?"
"Because of you!" ozvalo se odněkaď z davu. :D
Ale je pravda, že jako EQ byla víc... nepředvídatelná a možná s ní bylo víc srandy. Ale teď je zase hodná, tak považme, co je lepší...
Já ji budu mít ráda, ať už bude čímkoli. Ale ve sté ep bude hdoně flashbacků EQ! *.*

Další scénka se bude líbit Juliet, jelikož tam má obě své oblíbenkyně.

Končí to vážně drsně. :D "Do I look like I eat chunky munky?" :D Ani nevím, co to je, ale já to rozhodně jím! :D
Ya, I miss Ingrid.

Pak tu máme pro tentokrát poslední...

Podívejme se, Henry v s1 reginu nenáviděl, teď je to jeho matka, kterou má rád stejně jako Emmu.
Vidíte v tom ten skok? Teďkom jí pomáhá, je s ní víc. Předtím? Utíkal před ní a stranil se jí.
Myslím, že jejich vztah se posunul někam, kam by někdo třeba ani nečekal. Rozhodně ne v s1.
A tohle se mi na jejich vztahu hrozně líbí. Regina je prostě Henryho máma, stejně tak Emma. Obě.
takže... "Hey mums!" :D

A nakonec chci říct, že sjem dneska měla hrozný záchvat "Fangirliování" :D Jo, gril :D Parrilla.
Ještě před rokem jsem byla neskutečně zažraná do Středozemě a chtěla pořád jen to a tam. Dělala jsem podobné věci jako teďkom, ale s jiným fandomem. No a teď se všechno obrátilo a já mám na svém žebříčku prvně Once a Středozem až dole.
Časy se mění. :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 CherryPie CherryPie | E-mail | Web | 9. února 2016 v 16:02 | Reagovat

Když jsem viděla ten první odkaz-hned sem myslela na Regi a Rumpla,asi kvůli tomu,že je tak shipujete a heleďte,je to tak :D Všechny ty scénky jsou boží a je mi líto,že se tam nakonec neobjevily. Regi i s Henrym i s Ingrid i s Rumplem byla bezvadná. Ingrid mi tam chybí,protože jsem si ji nakonci fakt oblíbila,dík za připomínku! :D

2 CherryPie CherryPie | E-mail | Web | 9. února 2016 v 16:42 | Reagovat

A s tou středozemí: já to tak třeba nikdy neměla :D Sice mám fakt hodně fandomů,ale nikdy je nevymněňuju. Sice se třeba najde nějaký co se mi zdá být lepší,vždycky mám  tu samou závislost s minulýma a mýchám si to :D

3 Evil panda Lissea Evil panda Lissea | Web | 10. února 2016 v 11:03 | Reagovat

[1]: GoldenQueen fans se nezapřou :-D Však jo! Smažou vždycky to nejlepší. No, aspoň, že to zveřejnili. :)

Jo, míchání by šlo. :D Políveška!!! ne, dobrý, zase mi hrabe. :D

4 Juliet Juliet | Web | 14. února 2016 v 22:25 | Reagovat

Znala jsem všechny, musím se přiznat... O:) Ale! V první přesně - miluju Gininy posunky, ona je tak skvělá EQ!!! :3 Ale rozhodně nechci, aby byla zase zlá!!! NEVER EVER AGAIN PLS! Jako jo, byla "vtipnější", ale pořád má ty nej. hlášky a pořád je nejskvělejší a upřímně nevím, jestli kdyby byla zase zlá, tak bych jí to odpustila... Myslím, že teď, potom, co už byla hodná, asi ne. ;) Ježiš vlnička! :D Musíš to psát s velkým V, těm pomalejším jedincům to jinak jen tak nedojde!!! :D :D Jsem nad tím dumala, než mi to docvaklo! :D A poslední scéna je jednoznačně nej., už jen to, jak jí položil tu ruku na záda, jak ho ona potom chytne za ruku a on jí líbne na tu tvář!!! To je TAK k sežrání! ♥ A myslím, že ji měl rád podvědomě vždycky. ;) Nebo jí vždycky věřil, v tom, že je v ní něco dobrého. :) To určitě. ;) Protože přeci už jako miminko jí dal šanci. :) A... Víc se mi líbí jako máma Reg. ;) Třeba mě dost štve, že se mačkaj u Charmings, když má Henry u Reg pokoj a ona je tam sama. ;) Jo, to mě prudí dooost. ;) A jinak - vy koukáte  bazénu na videa? :D Nemá se tam spíš plavat?? :D :D

5 Vendëa Lissësúl Vendëa Lissësúl | 16. února 2016 v 19:31 | Reagovat

[4]: Jasně, ne aby byla zase zlá,a le hodně flashbacků! :D Vtipnější nebyla, je pořád stejná, akorát je hodná, tak ji možná někteří vidí jinak... Možná.
Vlnička, nojo, tak Vlnička. :D Vlnička grilovaná. :-D
Já hrozně miluju vztah Gina-Henry, to mnohem víc jak Emma-Henry. On ji měl rád, myslím, ale měl takové to období - chci pravdu, chci pravou mámu. Ale stejně by ji nikdy nenechal umřít. Vždyť jak byl ten sen, co se zdál Gině o tom stromě... Tam by ji nechal, proto to byl sen. To by Henry neudělal, v druhé sérii jsme se i tom přesvědčili. ;)
Jo! Já osobně beru Regí jako víc Henryho mámu, vychovala ho, všechno pro něj. Pak se přifaří Emma a sebere jí ho. To je hnusný! Regina ho vychovala. A kdyby se situace vyvinula maličko jinak, Henry by Ginin zůstal jen a jen její. Emma by přece odjela.
Mohl by bydlet u ní, nebo se aspoň střídat... Sakra, takovej velkej barák a ona je tam chudinka sama... To mě štve moc. Teďka v té druhé sérii je to nejvíc patrné.
A v bazenu máme sedačky a téměř i kavárnu, takže ne, tam se fakt jenom neplave. :D Tam se dělá všechno. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama