Shrnutí dabingu

19. února 2016 v 18:54 | Evil panda Lissea
Jelikož Launa už dlouhou dobu slibuje, jak napíše články a nakonec je tu pusto, rozhodla jsem se dneska já. A jelikož jsem právě dokoukala díl tuším 16. druhé série Miller's Daughter, tak mě napadlo, co takhle shrnout trochu ten náš slavný dabing? ;) A na konci ještě pár dalších tasks.
A jde se na to!

První díl první série jsem vážně kvičela a nadávala, postupně se to začínalo zlepšovat a já si začala zvykat. Dokonce začali Rumplův hlas rozlišovat jako Golda a Rumpla! To mě ze začátku vážně štvalo!
A řeknu to narovinu. Proč museli tak poku*** zrovna Ginu! Jako moje nejoblíbenější postava nemůže mít happy ending ani v tom zatraceným dabingu? God! Why???
Postupně se začínaly objevovat nové postavy. Hook má podle mně děsivej dabing, kdo se povedl, je, myslím, Ruby/Red. V ní opravdu slyším Meghan, což je super, že se jim aspoň někdo povedl. Né, on dabing je vcelku dobrej, ale pro nás, zaryté oncers zvyklé na originál, je to poněkud šoking... Však to znáte, jistě jste aspoň pár dílů viděli a mohli jste to slyšet sami. :D A některé ty hlášky: "Já tě najdu, já tě najdu všude." God! Why?
"Každá magie má svou cenu," To chápu. To okay.
"Já to vaše stěstíčko zničím, i kdyby mě to mělo stát nevímco." God! WHY??????? ER are crying! :(

A když už mluvíme o tom dnešním dílu o mladé Coře. Na konci, když Regina vrátila máti srdce a ta začala umírat, Gold vstal a měl kecy. Regina ho přímo okřkla: "Drž hubu!" A já jsem vyprskla smíchy. Táta sedící vedle a čtoucí si noviny jenom nechápavě zavrtěl hlavou, zatímco já se tam dusila smíchy a ke konci se dramatičnem málem ukousala k smrti. Málem jsem vyrvala kus pohovky ze základů. Jo, ta dramatická hudby vám dokáže navodit fakt děsivé emoce a pocity. Ono stačí, když jdu po ulici a poslouchám Once soundtrack (což dělám skoro každý den :D), pak už jenom málem skákám pod auta. :D ne, opravdu, once se někdy stává nebezpečným! Bacha na to. :D

No, takže dabing... Zpět k němu. Regina je nejhorší, Gold se dá, na Henryho a Emmu jsem si zvykla a na Snow a Charminga jakbysmet. Ti jsou, myslím. Jasně, nikdy to nebude ájina, ale dají se. ;)
Ale má to úspěch! Opravdu velký! Oncerem se stal náš bývalý spolužák, tem co vystupujue v té naší slavné povídce pro Lanu. také akmarádka přes ulici, její bratr mého věku a jejich mamča. :D Just family show I am still saying that! And nobody belives me! What a crap!
Anyway... Díky tv se once proslaví, vždyť to říkám celou dobu! Už je odsouhlasena i třetí série. Což bude další šok a nebude jeden. Zelena, Pan a tak dále. :D Na ty obzvlášť jsem opravdu zvědavá. OPRAVDU!

Jinak, možná jsem už psala o mém deal s kamarádkou. že koukne na pár dílů once, což teda udělala. Ale nelíbí se jí to, což nechápu, ale nevadí. Prostě oncers.
Potřebuju radu! Vždycky když o Ouat s někým mluvím a přemlouvám ho ke shlédnutí a ona je u toho, pokaždé řekne tu samou větu: "Nekoukej na to, je to kažení pohádek," okay, kdyby to řekla jednou, ale omílá to furt dokola a já už jsem na to nesmírně alergická a navíc to není pravda a ještě ke všemu nemá co říkat, když viděla pár dílů... Myslela jsem, že se to zlepší, ale poslední dobou je to stále horší a horší, používá to neustále.
Co s ní? Promluvit? To už jsem zkoušela, nepomohlo to!

What should I do???

A co bych řekla na závěr? Včera jsem byla s kamarádkou venku, s oncerskou. Neumíte si představit, ajk je super takhle jít s oncerem ven! Prostě něco úžasnýho! Rozumí vám, kecáte hodiny a najednou vám pomalu zavřou cukrárnu! :D proč né? :D Vymýšlely jsme teorii, jak se dostat do EF. Prvně si na políčku za městem vypěstujem kouzelné fazole, pak se přemístíme do EF, Tinimu tam nakradem další fazole a najdeme Golduvu dýku. Zkusíme se propíchnout, co to udělá. Když umřem, aspoň se se všema potkáme v Underworldu: :D když se stanem Temnýma, bude sranda a hlavně ovládneme svět! A budeme moct cestovat mezi světy a taky si vytvořit valstní svět Evil Hookland - Já

Hookland is really real place! :O

Well, that's all for today. Stay wicked!Liss


Málem bych zapomněla! Ve Fyzice bereme Hookův zákon, snad jediné, co z Fyziky navždy zapamatuju. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 CherryPie CherryPie | E-mail | Web | 20. února 2016 v 17:00 | Reagovat

Bezvadnej článek(jako vždy) i když jsem žádnej díl s č.dabingem nekoukala. Když jsem přemlouvala sestřenici tak jsem se na to musela koukat s ukrajinským dabingem a fakt nevim co je lepší xD A s tím přemlouváním to moc dobře znám. Moje bff na to nechtěla koukat,protože jsem o tom kecala furt a furt dokola a prý je to blbost,no pak se na to koukla a jsme na tom stejně. Teď jsem teda přemluvila sestřenku,a když jsme skypovali tak se mě začla vyptávat a máma málem dostala depku,že jsem na to posadila i ji :D No a pak jsou tu spolužačky co za mnou choděj málem každou přestávku a vyptávaj se mě na to no a taky spolužák,kterýho sice nesnáším,ale taky kouká na ouat.
Vaše teorie jsou opravdu zajímavé :D

2 Juliet Juliet | Web | 23. února 2016 v 22:32 | Reagovat

Znám hodně lidí, co to odsuzuje rovnou. Nebo co koukalo na pár dílů a přestalo. Což nechápu. Podle mě je druhá možnost horší. ;) Ale k dabingu... Nesnáším ty překládané nejznámější hlášky!!! Charming zní s tím jeho: "Já tě najdu, já tě najdu všude." jako pěknej stalker, snad až jako nějakej sériovej vrah!!! :D A "štěstíčko" Morávkové?! Z toho bych blila, pardon. :/ A jinak - už jsem ti říkala, že mamka se mnou koukala asi na půl dílu?! Byl ale zrovna o Ruby, takže ti vlkodlaci mi to u ní pěkně zamotali... :/ Ale jinak se fakt vyptávala a vypadlo, že by jí to i zaujalo!!! ;) Takže o prázdninách započne jasná mise - "mamí, můžem u večeře koukat na Once....?" :D :D

3 crazy-cloverleaf crazy-cloverleaf | Web | 25. února 2016 v 12:36 | Reagovat

Super článek! :D Já jsem viděla jen strašně málo dílů s českým dabingem, ale bohatě mi to stačilo! Je to děs. Možná bych si časem zvykla, ale nevidím důvod, proč na to vlastně koukat v češtině, když tomu rozumím v originále. :D
Jinak my taky zrovna máme ve fyzice Hookův zákon! A jsem na tom podobně jako ty - snad jediná pro mě zajímavá věc z fyziky. :D Když to poprvé učitelka řekla, já vyprskla smíchy a křenila se jak debil. No nikdo nechápal, čemu se směju. :D :D

4 Evil Pandas Evil Pandas | 25. února 2016 v 17:21 | Reagovat

[1]: Ou, to nás těší, že se ti naše články líbí.
Ukrajinský dabing? Tak fajn, posli mi kousek, očekuju. :D
A je dobrý, že za tebou takhle někdo chodí. Za mnou ze třídy fakt vážně nebyl nikdo...

[2]: Tak odsuzovat to rovnou je hovadina. A hlášky, boze, jak jen máš pravdu...
Jde, vlkodlaci! A my u večeře koukame normálně :D

[3]: Taky máš pravdu, originál je prostě originál, pres to nejede vlak :D
Hookův zákon. Já už o něm věděla dřív, takže to moc šok nebyl, ale i tak. :D jediná věc, kterou si budu z fyziky navždy pamatovat ^_^

5 CherryPie CherryPie | E-mail | Web | 25. února 2016 v 17:32 | Reagovat

[4]: řekla sis o to sama xD http://moviestape.com/katalog_serialiv/dramy/2478-jakos-u-kazci.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama