OPERACE LANA POZADU

6. července 2016 v 10:21 | Já neznámý autor
Začalo to příliš rychle. Moje zlato odešlo navždy, tím pádem vše připadlo na mně!
Ale když už jsme u toho, pojďme začít!
V neděli ráno Vendy vstala a rozhodla se dobalit a nasnídat se. Což také provedla. Jenomže... Potom nevěděla, co dělat. Zaběhla si tedy pro počítač a promítla si dva úžasné díly seriálu Once Upon a Time, a to Quite Common Fairy a Save Henry. Líbily se mi. Obzvláště scénka, kdy Regina přispěchala za Goldem s tím, že potřebuje dítě a jeho pomoc. Ale Goldík neměl zájem, tím pádem si musela adoptovat. Jaká škoda.
Nicméně, čas plynul jako voda v kanále a než jsem se nadála, byla tu Vendy babička a pytlík vdolků, jež byl směle napasován do baťohu, s nímž měla Vendy odjet na trip.Jenomže... Babička měla další tunu keců obzvláště mířených na Vendiny modré kalhoty, které se jí zdály prosím nemoderní. Vendy na ní řvala a do toho řvala Gina na Golda. Sranda, jak říkám.
Ale vše se vyřešilo, nakonec i zmatený telefonát s jistou osobou, která se nebyla schopna dostat z Brna hl. n. do Králova pole. Bylo to matoucí, ale vše se vyřešilo a Vendy nakonec dorazila na čas na nádraží, kde si s Ann koupily jízdenky a vyrazily do Prahy a následovně do Benešova u Prahy.
Ann cestou hlásila o poli, že vypadá jako mléčná kráva, což můj mozek malinko nepobíral, ale nevadí. Vendy si zase nalévala do pití semínka Chia... To byla operace Mangusta, opravdu! Chytla ji kolenama a všechna semínka vylétla do pověřtří. Bylo to rychlé a zmatené. Nicméně srandovní. Málem jsem se počůrala.
Chia všude a na to ještě padl popcorn, který otevřely záhy. Sranda s nimi cestovat.
Ale dokázaly to, dojely do hlavního města a vzápětí do Benešova. Cestou se vysmály nějakým pothrlencům, kteří přejeli Čerčany a valily dál. V Benešově vystoupily a vydaly se nalézt Juliet, které každých pět minut volaly, kudy mají jako jít. Mlátila jsem se do hlavy, celou dobu.
Ale! Konečně dorazily na místo u Penny Undermarketu a tam se šťastně setkaly! I když Vendy prohrála šokolate, o čemž Ann neví. Teda ví! A teď už to ví stopro!
Vendy ještě předtím šla nacházet buď záchod nebo Bobbyho. Nebylo tam ani jedno. Jaké zklamání...
Holky se setkaly! Hurááá! Koupily si vodku a vyrazily k domovu.
Vendy byla maličko rozjetá.
Doma u Juls je všechny přivítala Juls sestra. A trochu matoucí pro ni byla ta jména. Vendy - Liss - Kořenka - panda - Kate, Ann - Launa - panda - Anička, no prostě zmatek!
Ale dala to, to je pravda.
Holky svalily bágly na křeslo a usadily se s pitím a kafem u stolečku, kde dostaly úžasné magnet panenky, které v Bene zapomněly. Thrlotiny.
Nicméně! Začalo se s vyráběním sešitů pro dobré účely! To jsem pouze seděla a pozorovala proces, který byl dlouhý, ale přesto zajímavý!
Juls sestra jim ještě mezitím nabídla tunu čelenek, každá si pár vzala. (Ten medvídek s elíbí i babičce! Ano, té, co zastavuje rychlíky!)
Sešity se vážně povedly, to je svatá pravda! Každá z nich si jeden nechaly a každá svůj.
Vendy ovšem něco dokázala. A to dárek pro Lanu Parrillu. Vzala si totiž malý sešitek a že ho udělá nakonec.
Mno, dala tam fotku Lany s citátem. A pak nevěděla, co dál s tím... Mno, Juliet si vzpomněla na jednu fotku, již Lana před časem tweetovala... je to s Fredem a ten má na hlavě napsáno ANAL. A holky se jednohlasně shodly, že to tam musí napsat. Vendy vzala tužku a šup tam s tím! Jenomže... Co na druhou stranu? Otázka pro Juls, zda nemá malou fotku Bobbyho dopadla neúspěšně. Neměla nic takového.
Takže si Vendy našla na pc Bobbyho fotku, vyfotila a obkreslila. Pak tam dala bublinu, do niíž příšlo: "Lana Parrila is fu*** brilliant!" A dopadlo to skvěle! A byl poslán do natáčení ouat. Vážně by mně zajímalo, co na to poví... Seriózně.
A holky samozřejmě nenapadlo nic lepšího, než udělat to samé. Začala Vendy, vzala fixu a napsala Juls na hlavu ANAL. To samé ona jí a Ann taktéž. Když se později vynořily před sestrou, která je měla vyfotit, málem dostala infarkt. Nedivím se jí.
Dílo bylo dokonáno. A bylo rozhodnuto, že v rámci projektu Evil Regals are MAD https://twitter.com/MADforLana budou sešity rozdány těm nejrychlejším zájemcům, jen tak pro radost. A to se také stalo!
Po této akci byly holky unavené a tak se stalo, že se najedly a pustily se do koukání na Zootopii, což je úplně skvělá Disney pohádka o zvířatech. Ann pořád dokola opakovala, že je to geniální parodie na náš svět. Musím uznat, že měla pravdu. A byla tam Giniffer Goodwin, což je zaujalo. Dokonce si tam později našli i Joshe Dallase, jako řvoucího hrocha. Také to, když si musíš zařvat na svou manželku. To pobavilo i mně. A ti lenochodi ještě víc, obzvláště ten vtip byl hustý!
Líbila se mi také písnička Try Everything.
Po Zootopii se všichni podívali na pár fan videí OUAT, také SQ crack a GQ videa. To už jsem spala, ale ještě se na moment probudila, když se přišlo na to, že si Vendy OPĚT nechala doma kartáček na zuby. ZASE!!! To je tele.
Ale to už jsem vážně usnula...
Zdálo se mi o ptácích křížencích jménem emma a martin, bohužel jsem přišla na to, že neexistují... A existuje písmeno Mia? To se prý Ann učí ve škole!
A probudila jsem se ráno, překvapivě. To už byla ale Vendy dávno někde pryč. Šla jsem jí hledat, což jsem ovšem pochopila později, že zní naprosto úchytlně. Takže nacházet, prosím. A našla jsem jí! Byla v kuchyni a sypala si chia semínka do pití a opět jich pár skončilo na podlaze. Nenápadně je zasunula pod linku Posbírala je. A hodila je zpět do pití do koše. Nicméně, později vylezla aji Ann a s Vendy si zacvičily jogu, zatímco Juliet spokojeně chrupkala. Ale ne dlouho, holky totiž začaly schválně mluvit nahlas, aby Juls probudily, což se taky stalo.
Probudily džus Juls.
Vstaly a šly se nasnídat. Pudink s piškůtky! Já si dala ždibec vdolku, snad to nikdo nepoznal...
Poté se vyrazilo do města na nákup věcí na balení sešitů a odesílání jich + Análního sešitu pro Lanu. Což bylo také později provedeno, u toho jsem pila a pila, až se přepila a šla čůrat, tudíž jsem propásla úžasné nafukování dárečku pro Juliet od Vendy, který ukryla v knize šlohnuté z nádraží, která měla být vrácena, ale nebyla. Byl to kondom.
Juliet ho nafoukla a pak si s ním na moment pinkaly. Bylo to zábavné, that's amusing!
Brzy se ukázalo, že holky mají hald a tudíž se najedly, překvapivě. Dále se tam pořád někde plácaly, pinkaly, balily, pily, jedly a zevlovaly. A taky pořád poslouchaly Try Everything, která se jim vryla do mozků.
Mně taky...
Ovšem! Stalo se to rychle a nečekaně a bylo řečeno, že za deset minut se odjíždí! Nestihla jsem si ani vzít do ruky vdolek, takže tam oba dva poslední zůstaly... Vendy si dokonce málem zapomněla vzít uhelný kartáček, který už nevím na co je, ale je černý. Překvapivě.
Na co holky ale zapomněly? Na Regina magnetky, které dostaly od Juls. Na lampě, prosím. Neřekla jsem jim o tom, musejí být samy dostatečně chytré slečny.
Všechny tři odjely autem s Juls tátou do Poříčí nad Sázavou, ovšem cestou se stavily do zahradnictví koupit jabloň. Koupily ji. Jmenuje se Julie a je úžasná!!! Byla převážena autem až do Poříčí, ale cestu přežila v dobrém stavu!
A taky byla zasazena na zahradě, kde se již teď nádherně vyjímá v zemi. Vše pečlivě zdokumentováno a nafoceno, tak to má být! Pak jsem se šla s Juls a Vendy vykoupat do bazénu, Ann si četla a já se ceprala ve vodě jako duch, aby mě nikdo nespatřil... Povedlo se!
Holky si házely s míčem a všude byla voda. Spoilerovaly o LOST, ještěže je Ann neslyšela, měla by z toho osmý potrat.
Když jsme všechny vylezly z vody, šly se osušit k ohni, což mě pobouřilo, takže jsem natruc šla mokrá sednout do kůlny, kde mě vystrašila slepice Janda, takže jsem utekla taky k ohni nakonec. Co může taková slípka jako já zmoct?
Nic.
Nicméně! Potom následovalo jídlo! Maso! Bohužel ne pro mě... Naštvali mě. Všici.
To už ale Juls doprovodila holky k vlaku a my všechny odjely. Původně jsem chtěla zůstat, ale nakonec naskočila do posledního vagonu a odjela s nimi.
Ale povedlo se! Chytily jsme všechny vlaky a nakonec rychlíkem do Brna spokojeně pádily domů, ovšem až do Světlé. Tam totiž umřela mašina.
Asi hodinu jsme čekaly na novou. Byla to prdel, doslova. Pořád někomu zvonil mobil, ten ho vzal a ozval se: "Ahoj! Neuvěříš, kde jsem!" Nebo "Zasekli jsme se ve vlaku, čekáme na novou mašinu!" Nebo "Přijedu později, čekáme ve Světlý na mašinu z Brodu" a podobně. Sranda prostě. Ale já spala.
Už ani nevím jak, ale domů jsme se dostali, celé a suché.
Toť vše. Pak jsem zase spala a te jsem na bezníznce a piju ranní kávu a píšeu tohle. To je asi vše.
Mějte se.
Vaše
Danuš Morávková
(Dračí Kůže)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katy Katy | Web | 13. července 2016 v 1:10 | Reagovat

Holky, já vás žeru! :D S vámi se zjevně člověk nenudí.
Vždycky se u těhle "deníčků" nebo jak to nazvat strašně nasměju.  
Jste stejně šílený jako já. Myslím, že bychom si rozuměly. :DD

2 Evil Panda Liss Evil Panda Liss | 13. července 2016 v 12:59 | Reagovat

[1]: Taky si myslím, že bychom si rozuněly a navíc, my oncers a ER musíme držet při sobě :D Přidáme si Tě do oblíbených. ;)

3 Juliet Juliet | 26. července 2016 v 21:28 | Reagovat

Holky, MOC díky, bylo to s-k-v-ě-l-é!!! ♥ A jinak - "schopná" bych byla, ale když to nebylo nutné... :P ;) A za ta semínka tě přizabiju!!! :P :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama