Once Upon a Time 30 days challenge + pár žvástů o tom, co bylo a bude

17. srpna 2016 v 19:31 | Evil Panda Lissea
Dearies!
Dneska mám dlouhej nadpis xD

Po delší době se opět hlásí panda Liss s novinkami, historkami a postřehy. Začněme popořadě, strávila jsem týden a den v Německu na severu u ostrova Rujána. A. Samozřejmě mám nějaké OUAT postřehy. není jich sice mnoho, ale něco by se našla. Při cestě na pláž jsem na záchodcích viděla nápis "Rumplestilzchen", vyfotila jsem ho a možná sem pozděj hodím foto, pokud ji najdu. Na záchodech na jednom dalším ostrově (Vidíte, samý WC! :D) bylo mýdlo REGINA a nakonec jsme viděli hotýlek s nápisem "RumpleKonig", což v němčině znamená Rumple král - to by dopadlo, říkala jsem všem xD
Dále tu mám takový výkřik pouze, ale nehorázně me to zaujalo! Pražská ZOO dostává stamiliony a bude si moct pořídit z Číny vlastní pandu! Což je pro nás pandy neuvěřitelně super novina!!

Další pasáž se týká včerejšího Once meetingu v Brně, které nás hluboce zklamalo, takže už srazy v brně nebudou, ale i přes nízkou účast nám nebránilo si to parádně užít. Dearies... přišli jste o hodně.
Nicméně, celý den jsme v brně propagovaly Zelenu a její zelenou barvu - stále mám mírně zelenkavý odstín. Takže pokud jste včera v brně viděli podivné zelené indiviua v černých kostýmech, huá, potkali jste nás. xD
byli jsme v čajovně Probuzený slon největší část našeho wicked dne.
Poznali jsme se se skvělou Celene, o níž jsme prve vůbec netušily, že Celene vlastně je! Bylo to příjemné překvapení. Jo vypadá jako Emma! :O Takže jsme kecaly, hrály hry, pily čaj, jedly. Prostě takové fajn OUAT odpoledne a bylo to nesmírně fajn. A celene nám přinesla presentík! To rozhodně musím zmínit, neskutečně nás nadchla! OUAT kalendář, ale s naprosto superovým výběrem fotek! *.* Dííííky!
Nakonec jsme ještě vyrazily do ulic stále jako Zeleny - nakonec jsme v tomto stavu jely až domů. reakce lidí kolem nás neuvěřitelně bavily. Přidám nějaké:

Na hlaváku u schodů šel chlap a povídá: "Dáš mi pusu na čelo?"
Já rezolutně: "Ne!"
Chlap: "Proč ne, ty kominíku?"
-Tento je asi best xD

Ožralej idiot: "Proč jste zelený?"
Launa: "Protože seš růžovej, ty idiote!"

Juliet: "Holky, vy máte stejný odstín jako ta zeď!" V čajovně byla zelená zeď.

Šly jsme po ulici jako Zeleny, proti mně (Liss) běžela holčička, nekoukala se, kdo je před ní. Zastavila se těsně přede mnou, já na ní tak wickediovsky pohlédla a ona jen zakřičela a upalovala pryč. xD

A když jsme seděly na lavičce venku, přišel za náma takovej kluk a vyptával se, proč jsme zelený a tak. A taky jsme mu vysvětlovaly, co je ouat a Launu pěkně nabaloval. xD A když se ptal, kde bydlíme, já rychle vyprskla, že v Nížkově. Což bylo první místo, které mě napadlo, aby za náma náhodou nechtěl přijet. To by dopadlo!!!

Nakonec přidávám společnou foto alá Lucky ruka. :D Díky za super wicked day #2!!!


(Já vím, že je to hodně chabý, ale nemám tu kabel na foťák xd později upravím!)

A nyní už se dostáváme k 30 days challenge, kterou mám opět od Celene. První den je moje oblíbená pohádková postava.
No... To nebude vůůbec těžké! :DRegina!
Tahle postava je prostě dokonalá!!!
Miluju na Regině úplně všechno. Na úplném začátku s1 to byla moje nejvíc nenáviděná postava. Jako tfuj tfuj. Ale! jednou jsme si takhle 15. července (destiny?) 2015 jely s Launou vlakem do Práglu a já povídám: "Ona je ale Regina možná moje nejoblíbenější postava!" A tímhle začala naše obsese s Ginou, Lanou a tím vším. A osud to byl, to se musí uznat!

Why not to love Regina?

Miluju její humor! Sassy bude Gina navždycky! To je její součást


Hrozně miluju Reginin vývoj, minulost a to všechno. měla to v životě hrozně těžký a přitom je tak děsně silná! Ve Stable Boyi to bylo ještě víc zřetelné, mnohem víc jsem ji chápala. To všechno s Corou, jak musela celý život trpět než se jí dokázala vzepřít a vzít život do svých vlastních rukou. Cora byla tyranka, díkybohu, že už je navždycky pryč.
Líbí se mi, jaký má Gina vztah s Henrysem a jak se nakonec skámošila i se svou největší nepřítelkyní - Snow White.
Mohla bych vypsat tak stotiséc důvodů, proč ji mám tak hrozně ráda. Ale na to nemám čas. :D Ginička je prostě moje zlatíčko.

Takže jen nakonec...

Regina is love Regina is life <3

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 CherryPie CherryPie | E-mail | Web | 17. srpna 2016 v 21:07 | Reagovat

Hej, konečně nějaké ty články! Co má Německo s Rumplem? :D
Je líto že se vás dostavilo tak málo ale je super že jste si to užili! Určitě to bylo super a doufám že by se nějaké ty další srazy konaly. Je to skvělej způsob poznat nové lidi a vy jste se určitě přesvědčili :D ty postřehy obyčejných neoncerovských smrtelníků fakt pobavily. Byl ten kluk aspoň fešnej? :D

2 Lissea Lissea | Web | 17. srpna 2016 v 21:40 | Reagovat

[1]: Německo má obsesi s Rumplem, jinak si to nedokážu vysvětlit xD
Hele, už teď plánujem Prahu na zimu, takže srazy budou, ale převážně v Praze. Brno jaksi zklamalo... Ale zas byly prázky...
Jako mně se vůbec nelíbil. A hlavně byl mladej, já jsem na starší. :D Ale žádná kvalitka to nebyla.

3 Celene Celene | Web | 18. srpna 2016 v 18:55 | Reagovat

boží článek!! :) díky za ty ódy na mě :D :D moc ráda jsem Vás poznala a těším se další challange články :-)

4 Juliet Juliet | 21. srpna 2016 v 21:24 | Reagovat

To me, Gina is hope. :)

5 Lissea Lissea | Web | 21. srpna 2016 v 21:50 | Reagovat

[3]: Chválou by se nemělo šetřit, když je zasloužená ;)

[4]: True :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama