Once Upon a Time 30 days challenge #18

3. září 2016 v 16:57 | Evil Panda Lissea
Ahoja!
Dnešní challenge day se nese v duchu, kdo je tvůj nejméně oblíbený padouch a proč...

Tak jdem na to!!!
Peter Pan


Výsledek obrázku pro peter pan gif ouat


Já tohohle spratka prostě nenávidím! Vždyť ani nemusel bejt zlej, chtěl jenom powers. Chtěl mít všechno, chtěl létat, chtěl ovládat. A udělal pro to úplně všechno. jako úplně... Ten pitomec Malcolm. Chudák Rumple, měl prostě příšernýho papá, nebejt něj, mohl skončit taky mnohem hůř. Ale tohle je všechno Malcolmova vina!
Já ho nesnáším! A ještě ten jeho "dokonalej" face... Bože, ty odstátý uši a ještě ten zatraceně bloody creepy smile... mě Robbie Kay vůbec není sympatickej, opravdu je to i ze strany herce. Já vím, že za to nemůže a já proti Robbiemu jako nic nemám. jenom se mi nelíbí. :D Ale Pana nenávidím!!!
ve škole jsme před časem ve výtvarce dělali karikatury osobností. Hádejte, koho jsem dělala já? :D No samozřejmě že Pana! jediná dobrá věc na něm je to, že se mu dá udělat boží karikatura :3 A dodneška vysí u náš ve třídě na šnůrce. :D A děsí mě tam.


Ale to bych nebyla já, kdybych jich sem nedala víc. :D Jelikož ten, kdo je na řadě teď, je vlastně na stejném levelu jako Peter Pan...


Cora

Výsledek obrázku pro cora gif ouat


Tahle kráva je na tom u mě stejně jako Pan. Schválně jsem vybrala gif, ve kterém ubližuje Regině, jelikož to je něco, za co jí nenávidím. její vlastní dcera a ona jí dělá takové věci... Zabije její první lásku před jejíma očima, tohle, tamto. A nakonec ve 100. epizodě málem poslala henryho Sr. do pekla... Jako neříkejte mi, že tuhle ženskou někdo máte rádi.
Regina jako když byla EQ je oproti ní zlatíčko. Ona to aspoň nedělala vlastní rodině. henryho opravdu milovala a něco takového by mu neudělala. Akorát na něj byla přísná, ale to je něco jiného... jasně, zabila svého otce, ale to byl jen takový zkrat a později toho příšerně litovala. myslíte, že Cora litovala toho, že zabla Daniela? Ne!
Takhle kráva je prostě krávou navěky. Nikdy jsem jí nevěřila nos mezi očima. Ovšem vrchol byl, když jsem se v epizodě Sisters dověděla, že se Reg a Zelí jako mkalé znaly a ona je od sebe odtrhla... Ne, ne! Ona si ten ráj prostě nezasloužila. neměla tam jít. Já vím, že by to bylo pro holky kruté, ale tak hergot, koho tam všechno pustíte? Co taková Milah, která se snažila tak dlouho a pak skončila v River of the lost souls...? Huh?
jsem taaak ráda, že už se Cora může vrátit max. ve flashbacích a nemůže Ginin život dál ruinovat. Díky za to!


Takže tohle jsou moji dva nejvíce nenáviděni. Jsou samozřejmě i další, které opravdu nemám ráda, ale tihle jsou the worst.
Ovšem ještě za zmínění na konec stojí dva spratci, kteří mi málem zabili Reginku... Ale ti tam naštěstí byli jen chvíli, takže se nedají považovat za dlouhodobé padouchy v OUAT.


Greg a Tamara

Výsledek obrázku pro greg tamara gif ouat

Výsledek obrázku pro greg tamara gif ouat

Fakt nesnáším tyhle obrázky a ani nevím, proč je sem dávám. Fuj... :(

Dělá se mi jen zle z pomyšlení na ně... Tihle dva se mi ji dokonce pokusili zabít! A to je vážně hoodně zlý! raděj o nich nebudu nic psát, jelikož je mi z nich vážně na zvracení... jako seriozně. hajzlové. Díkybohu, že jsou mrtví. A Tamaru zabil Goldííík!!! <3 Thank You! <3


Tohle by mělo být vše!!

Těším se na příště!

Liss

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Celene Celene | Web | 4. září 2016 v 9:46 | Reagovat

s Panem 100% souhlas, spratek :D S Corou taky 100% souhlas, že v nebi neměla co pohledávat :D a Greg a Tamara nejsou žádní záporáci, ale dva velcí trapáci :D

2 Katy Katy | Web | 4. září 2016 v 18:48 | Reagovat

100% souhlas se vším, co jsi napsala!
Taky je nesnáším. :P :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama