Once Upon a Time 30 days challenge #29

14. září 2016 v 16:39 | Evil Panda Lissea
Ahoooj oncers!
Blíží se nám konec challenge, což je velice velký okamžik. jelikož tu konečně přestanu psát své pubertální žvásty a launa bude moct přidat svůj velečlánek o pandách a vídeňské Zoo. Těšte se na to! Ovšem nyní se vracíme zpět k challenge a to k 29. dni, což je předposlední. ;)
Dnes se to nese v duchu, jakou postavu, která zemřela, bych ráda vrátila zpět do seriálu.
Rozhodně by to byl Neal Cassidy/Baelfire. Neměl umřít, byl super! Sice opustil Emmu, ale udělal to pro ni a později se za to omluvil. Přijde mi, že byl fajn a strašně ráda bych ho viděla zpátky aspoň ve flashbacích. ;)

Výsledek obrázku pro neal ouat gif


Ingrid/Snow Queen (což když se řekne, je poněkud matoucí, jelikož Snow Queen je také název shipu pro Snow a Ginu - i když pochybuju, že je někdo shipuje... max jako friendship) je další na řadě. Btw, víte, že její jméno ve Storybrooke je Sarah Fischer a název jejího obchodu se zmrzlinou je Any Given Sundae? (A jo, oboje jsem věděla. Teda, název obchodu jsem zjistila dnes ve škole, ale nebylo to kvůli tomuto článku. ;))
Ingrid byla také bezvadná postava, brilantně zahraná mou nyní už také velice oblíbenou herečkou Lizzie Mitchell. Škoda, že umřela, mohlo by to s ní být ještě zajímavé.

Výsledek obrázku pro snow queen ingrid gif

A nakonec tu máme postavu, která zemřela nedávno. je to chvilička. většina z vás asi tuší, kdo to je. Ano, hádáte správně. Robin Hood of Locksley, také známý jao Rolandův tatík nebo přítel Reginky. Opustil nás nedávno a bylo to velice smutné.
Já jsem sice zarytý GQ shipper a Robin mi tam trochu zavazel, ale měla jsem ho ráda. nemusel hnedka umírat, jelikož to jsem nechtěla. S Ginou byl skvělý, ze začátku. To když jsem je ještě shipovala. Ovšem později se na něj vyflákli a pak ho zabili, jelikož už neměli ponětí, co s ním dál. Byl nadbytečný a to je škoda. Mohlo to dopadnout jinak.
Ale Robin byl vážně super! A Sean ho skvěle hrál.
Slyšela jsem nějaké informace, že by se měl vrátit do flashbacků, což by bylo supeeer! *.* Ale obávám ase, že zpět do reálu už se nevrátí a ani nevím, jestli bych to chtěla. Do flashbacků? bezvadný!!! Ale zpátky úplně už asi ne... To by ho nemuseli zabíjet, kdyby si ho najednou hezky přivedli zpět. A kdyby už to, ať dají zpátky i Hadese! :3 To byl byla pro všema deseti, jelikož Zelí si sakryš zaslouží lásku a štěstí!!!

Výsledek obrázku pro regina and robin season 5
Ale tohle dostalo i už-ne OQ shippera. :( Fňuk

A jako poslední tu máme toho lorda podsvětí. Hades byl jeden z best padouchů, těch nestálých. jeho vztah se Zelenou se mi hrozně zamlouval a byla neskutečná škoda, že to skončilo takhle... Měli budoucnost!
Hades měl boží hlášky a celkově byl takovej... super! Greg byl podle mě trefa do černého. :)

Výsledek obrázku pro gif ouat hades


Takže tohle by byl výčet mých chybějících postav. ;) A zítra poslední den chllange! těšte se. XDLissea
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama