Once Upon a Time 30 days challenge #30 THE FINALE!!!

16. září 2016 v 19:31 | Evil Panda Lissea
A máme to tady! Finále této challenge je tu. Včera jsem měla totálně busy a tired day, takže jsem článek prostě nevydala. ne že by si toho někdo všiml, ale :D Což ;)
Anyway, dneska tu máme ten slavný neslavný poslední den a já bych chtěla začít tím, že 28. září tu bude velký Once speciál, jelikož s Launí koukáme na 1. síl season 6! Kdo je taky tak natěšený jako my? <3 *.*
No a rozhodně vydáme nějaký obří článek s fotkami a tak. Budem spolu celý den, bude to takový náš Once day. Kdyby měl někdo zájem si potom třeba někde pokecat a tak, napadl mě nápad. Vím, že to asi nebude příliš využívané, ale aspoň někdy třebas na nějakou akci.
No už k věci. Teda vlastně až po rozkliknutí článku. :D I'm cruell and I know it!
Rozhodla jsem se vytvořil chat pro tento blog, takže prostě pro ERs a oncers obecně. Můžem tam občas jít, pokecat si s tím, kdo tam momentálně je. Vím, že tam asi nebude chodit moc lidí, jelikož blog nemá mnoho stálých čtenářů, ale aspoň to tu bude a já tam budu často. :)
Takže... Odkaz je ZDE a také ho hodím do Meníčka, takže ho bude každý moct v klidu najít i později. ;)

A nyní už k challenge a poslednímu dnu, který se nese v duchu, co bys změnil/a na OUAt, kdybys moh/a. :)

Já bych rozhodně přestala Gině pořád vrážet šutry pod nohy. Už si toho skara vytrpěla dost za tu EQ, tak proč jí pořád trestat?
Ovšem myslím, že te už by se něčeho většího konečně dočkat mohla. ;)

Výsledek obrázku pro regina mills gif

Také štěstí pro Rumpla i Zelenu, jelikož i oni by mo mít měli. Já vím, že ti dva se zrovna ještě moc neredeemli, ale já je mám ráda a přeju jim to. :) A taky bych vrátila pro Zelí Háda zpět. Ale Belle ať už na scénu neleze, tu bych smazala...

Výsledek obrázku pro rumple gold gif ouat

Výsledek obrázku pro zelena gif ouat

Dál bych asi ještě trochu umazla scének s mými neoblíbenými postavami, ale to asi každej. :D No a co ještě...
samozřejmě bych udělala Golden Queen! <3

Výsledek obrázku pro rumple regina gif ouat

No a to bude asi to hlavní. :) zase bych toho moc tak neměnila... Ale ještě bych přestala opakovat pořád dokola ty stejné zápletky jako s vypadáváním paměti, unášením a tak dále.

A to je všechno z tézo challenge!
Doufám, že jste se bavili a zase někdy něco podobného vymyslíme. :) Te se můžete těšit na článek o Vídni a ten nás velký Once season 6 článek.
Jo a nakonec... Víte co mě pobavilo? Kámoška chodí na divadelní seminář ve škole a druhá kámoška říkala, že ji máme pozvat, až bude hrát v Hollywoodu a já jí pak říkala, ať mki dá vědět, až bude natáčet s Lanou. A ona prej: "No tak v šedesátý sérii na mě čekej" :D mě vadí, jak si z toho dělá srandu, ale tohle pobavilo. :D

Anyway, přestanu vykecávat a raději to vydám. :D


Loučí se

Lisseaaaa

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama