Jak Oncers okupovali hlavní město...

4. prosince 2016 v 14:01 | Evil Panda Lissea

Po roce je za námi druhý sraz českých Oncers a máme zase kupu zážitků a nových přátelství. Po rozkliknutí článku se dočtete více o této velkolepé události ze dne 3. 12. 2016


Výsledek obrázku pro once upon a timeCelý den začal pro dvě z nás už v brzkých ranních hodinách, kdy zahoukal vláček a Launa s Vendy se vypravily do hlavního města. Naneštěstí se dočkaly skvělé společnosti. Launin bývalý angličtinář si sedl přímo vedle nás. A tak se mu naskytla dokonalá příležitost k nahlédnutí do světa Once a našich kravin. :D řekla bych, chudák pan učitel.

Nicméně vlak v deset dojel do Prahy a my se vypravily na jídlo do Palladia, pak jsme se vrátily a čekaly na setkání s Juliet a Katy. Juliet po mírném zmatkování byla nalezena u Neo Luxoru. Bravo!
Následovně si šla koupit oběd, jelikož neměla snídani. :D Pak šup šup a najednou tu byla Katy s Philem. Což bylo překvápko, první kluk!
Utíkali jsme na WC, kde Juls vyhodila dvacku za to, aby na nás mohla koukat, jak se zeleníme. :D

Po zelenení už se naše cesty přesunuly ke květinářství. Tam takovej hlouček lidí. Říkám si "Na sraz tam jsou tak tři z nich, počítám). Prdlajs...
5 dalších holek tam stálo! Mezi nimi naše známá Nimue neboli Andy a Bára. Následovalo jemné představování. Při této příležitosti Juls a Launa zdrhly pro lepky na jména. Srdíčka!
Překvapilo mě, že téměř všichni byli v kostýmu. Dokonce i Phil! Za Charminga. :D A Lacey byla stejně cool a postava v kápi taky! Všichni byli skvělí.
Později dorazila i Verča a Lucka aka Emma Swan, z čehož mi málem spadla čelist. :D

Lucka nám oznámila, že pojedeme trmvají. že je to rychlejší. Tak ok...
Jenže...
To by se nám cestou nesmělo stát to, že tři delikventky v čele s Juls, zapoměly vystoupit. Cool. :D Ale v pohodě, vrátily se a my všichni se nakonec úspěšně dostaly na Invalidovnu. Juhůůů.

A šup do parku. Následovalo velké focení, kdy Lacey musela umrznout - jsem ji tam litovala :D Ale měla super skleničku,


Hráli jsme představovací hru. Tákže!
Já jsem Vendy, je mi 17 a chci, aby mi to srdíčko drželo. :D Tohle přání se mi nevyplnilo. Bohužel. Vypisovat to tu nebudu, je to u Juls kdyžtak. :-)
Nakonec jsme se sebrali a s padajícíma srdíčkama se vydali do čajovny. Ty srdíčka fakt nikomu nedržely, hrůza. :D Vždycky jenom "Padá ti srdíčko!" xD
V čajovně se divili, že nás je tolik. :D No já s tím taky nepočítala. :D A to jsem ještě nevděla co přijde! Jakmile jsme se usadili, objevily se dvě další účastnice! Katka s Míšou! :O Málem mi spadla čelist. Tak 14 jo?
Ale skvělý! vybalili jsme boží jídlo! Hlavně ty sušenky a perničky a všechno! <3 Dneska jsem to doma ještě dojídala k snídani. Btw, ten šátek byl super. :)


Měla jsem svůj epizodní kvíz, těžkej byl záměrně. :D Ale vyhrála ho Lucka a dostala přívěsek jako cenu. :) Musím ještě zmínit to úžasný plátno, který nám fakt pomohlo! Tahle čajovna je prostě nejlepší!

Následoval další kvíz, tentokrát Lucčin tak nějak celkově vědomostní. Byl skvělej! <3 Akorát jsem toho moc nevěděla, hlavně v některých okruzích. :D A na jakou nohu teda Rumple kulhá? Kdo si to pamatuje? :D Pravou? Nebo levou? :D
Hlavní cenu alias kalendář OUAT (by Lucka <3) a Snowing prsten vyhrála Dark Swan Judita! Gratulace obrovská!
Jo a Verča musela odejít brzo, což je škoda, ale doufám, že i tak si to užila. :) Příště zůstaň dýl!Potom už se sraz pomalu chýlil ke konci, nebo spíš náš odchod, sraz ještě pak pokračoval. :) Rozdaly jsme další ceny. Doufám, že moje dýky měly úspěch. Táta se tam s nima večer předtím dost rozčiloval. :D Ale Lacey z ní měla očividně radost. :D konečně může ovládat svýho manžela! :D Jooo!
Pak musela jít i Niky.


No a my už se pomalu chystaly k odchodu. (Já, Launa, Andy, Bára a sourozenci Katy s Philem) Nezapomněly jsme zaplatit! :D Super!
Katy s Philem nám ještě dali autogramy, naši jůtůbeři: :D Jednou to bude mít obrovskou cenu! :)
No a pak už jsme museli jít. :( Takže rozloučení a frr.
Škoda no, podle informací se tam pak ještě musely dít super věci. :) Slyšela jsem něco o Londýně a Barceloně a chci vědět víc! ;)

A já s Luanou jsme od Lucky doatly naprosto božský přívěsky Zeleny! Fakt moc moc moc moc děkuju! To asi opravdu přebije všechny dárky k Vánocům. Jsi best. <3Ne tak divný číšník, což je na tuhle čajovnu dost zvláštní, nás vyblejsknul s fotečkou. <3 Dám ji na twitter, ať to třebas i casti vidí. :D Ať vidí, jaký srazy děláme, jelikož když jsem o tom psala v jedný skupině, lidi se upe divili. Fakt tohle se moc nedělá, o to je to originálnější.


Co následovalo potom? Šok.
Zjistily jsme (Já a Launí), že asi nestíháme poslední vlak na brno. Shit..
Nikdy jste neviděli takovej běh na metro z Florence a pak na vlak na hlaváku. To fakt ne...
Ale víte co? Stihly jsme to! Akorát jsme ještě pak tak 45 minut vydychovaly a ještě doma mě bolely plíce. :D Ale stihly jsme to! Ale o 4 minuty a byla to pecka.
Fuj... :D

Takže sraz byl naprosto nejlepší zatím! Hrozně moc děkuju za tuhle úžasnou příležitost být zase mezi svými. <3 Tohle je moje druhá rodina, i když jsem většinu z vás nikdy neviděla předtím. :D Stejně! :) Jste nejlepší. A fakt moc díky za atmosféru, za ty kupy super jídla, za dokoš kostýmy a za vás všechny do jednoho. Doufám, že se uvidíme dřív jako za rok.

Výsledek obrázku pro onc eupona time family

Pojďme si nakonec zavařit mozek s pročítáním OUAT rodokmenu. :D


Ať žijou Oncers! Nejlepší fandom ever! <3

Long Live Oncers!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Juls Juls | 4. prosince 2016 v 14:26 | Reagovat

Jakej šátek kurňa?! :D A díky hlavně tobě kóčo, bez tebe by nic nebylo, jsi náš pilíř! ♥ A kulhá na pravou, to už si budu pamatovat snad do smrti smrťoucí! :D

2 Celene Celene | Web | 4. prosince 2016 v 14:48 | Reagovat

to s tím nestíhám vlaku mi říkej Ty jo :D já byla úplně v prdeli a totálně zmatená z toho přestupu na metru :D :D zlatý "šaliny", tam stačilo přejít silnici :D tady prostě nahoru, pak doleva, doprava, nahoru, doleva, dolů, ... twl :D

3 Launa Launa | 4. prosince 2016 v 15:17 | Reagovat

Vendy chtěla jsem ti za všechno moc poděkovat😘😘💟 doufám že tato krásná událost mě opět podnítí a konečně po velmi náročném roce získám čas na psaní 😉 jinak děkuji všem zúčastněným a brzy nashledanou☺☺

4 Lissea Lissea | Web | 4. prosince 2016 v 15:27 | Reagovat

[1]: Jablečný šáteček :-D Díky, zlato <3 Ale bez vás dvou by taky nic nebylo. všichni na tom máme podíl. bez každý z nás by to bylo ne tak dokonalý.
Pravá! :D Schválně se na to příště můžem zas zkusit zeptat. xD Ale je to fakt skvělá otázka jako. takový to moje "Teď si všichni v hlavě představujou Golda jak kulhá" xD

[2]: Nebyly jsme v tom samy! :D Juhůůů!

[3]: A já tobě 💟 O Vánocích čas najdeš ;)

5 Katy Katy | Web | 12. prosince 2016 v 0:57 | Reagovat

Jak říká Juls, bez tebe by žádný sraz nebyl, takže to my děkujeme TOBĚ! <3 Bylo to vážně úžasný, ještě teď o tom s Philem pořád mluvíme a vzpomínáme.
Jsem moc ráda, že jsem se s váma mohla konečně potkat. <3 Jste totiž stejně super, jak jsem si myslela. :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama