Ship Tag

1. září 2017 v 19:38 | Liss
Amigo Oncers! Dneska jsem tu s Ship tagem, který jsme dělaly s Juls spolu předevčírem u ní doma. Ona svou verzi má u sebe na blogu, tady je. Byla to veliká sranda a doufám, že se někdo chytí a taky si ho udělá. (Třeba Katynka O:)) Tohle věnuju jí, protože je to samozřejmě GoldenQueen!
Have fun!

fav moment - V nebezpečí, prvně chytne ruku Goldovi a pak jde za Davidem, přitom Robin stojí VEDLE ní!!! <3
1) Kdy jsi je začala mít ráda?
Při znovusledování na Prima Cool v druhém dílu první série. Ale první impuls byl už v půlce první série při prvním koukání, když jsem byla s Aničkou v Ledči na chalupě a tam jsme úplně náhodou vymyslely jednu povídku, kterou to všechno začalo.

Související obrázek

2) Důvod, proč by měli být tyhle dva spolu?
Protože mají chemii a hodí se k sobě kvůli nesčetnému množství věcí, které tu ale nebudu vypisovat, protože jich je hrozně moc a už jsem je tu určitě nesčetněkrát psala. A taky kvůli podobnému osudu samozřejmě!
A podívejte, kolik emocí v sobě EQ(!!!) má, když Golda líbá! Co to asi znamená?


3) Existuje něco, co na tomhle páru nemáš ráda?
Nemám ráda Goldovu absolutní tvrdohlavost a jeho neustálé pokusy vrátit se k Belle. Aniž by si všimnul, co má přímo před nosem.

Výsledek obrázku pro gold ouat gif


4) Máš nějaký oblíbený outfit?
Nejvíc se mi líbí, když se Gina/Evil Queen obleče do zlatý/má aspoň nějakej zlatej přívěšek/náhrdelník/něco takovýho (pamatujete si nebo asi si spíš nepamtujete na epizodu, kde Black Fairy bojovala myslim že bojovala s Ginou na ulici, jak měla ten bílej kabát. Tak měla ten kabát zapnutej. A když šla za Goldíkem do shopíku, tak si ho rozepla, ou jé, a měla zlatej náhrdelník. Náhoda? Nemyslím si!).

Související obrázek

5) Jaké by bylo jejich ideal date?
Nejprv by šli do mega drahé restauračky na mega drahý food a vypili by mega hodně mega drahýho vína. A potom by se přemístili domů do ložnice. Dali by si další víno. A … (tacos). Bylo by to celý hrozně intenzivní, i ta véča a prostě by byli k sobě tak milí, ale taky by se škádlili a pořád flirtovali.6) Jaká by byla jejich reakce na trapnou situaci?
Gold by byl v této situaci více nad věcí než Gina, která by danou situaci prožívala mnohem hůř. Ale oba by byli hrozně nad věcí, ne jako ostatní.

Související obrázek

7) Jak by vypadala jejich budoucnost?
Bylo řečeno, že Gina bude mít nový love interest a bylo i naznačeno, že to bude muž. (Nebude LGBT.) Tím pádem máme veliké šance, protože tam moc (nových) mužů není. Takže by bylo nejlepší, kdyby se Roni a Weaver nějakým způsobem dali dohromady, nebo alespoň nějaký náznak (nejsem náročná, ale po 6. sérii je laťka nastavena hodně vysoko). Mám už v hlavě spoustu teorií a vymyšlených storyline. Vždycky se to změní, po tom co vyšlou nový spoilery. Ale momentálně je to v Roni's baru a je to drinking game, která skončí jinak, než byla zamýšlena.8) Jaký je váš jejich oblíbený (real!) moment?
4. série 11. díl, loučení s Robinem (holding hands), to bylo hrozně emotivní a nádherný!! <3

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Juliet Juliet | 1. září 2017 v 20:26 | Reagovat

okok, tak ten první gif mě dostal, uznávám, to jsem fkt netušila :O Ale tak Robin stál za prd, to víme všichni, že. SWANQUEEN!! :D

2 Katy Katy | 2. září 2017 v 10:43 | Reagovat

Jo, Katynka se rozhodně chytí! :D Super TAG.
GQ jsou zlatíčka největší. <3
Nechápu jak může někdo nevidět, jak by se k sobě hodili. Chtělo by to epizodu jen o nich dvou. To by bylo něco. <3
A nejlíp přímo vidět to jejich date, který popisuješ. <3 :D
Jsem ready na sedmičku, tak doufám, že to bude stát za to.

3 Lacey Lacey | 2. září 2017 v 20:53 | Reagovat

Skvely clanek! Ten ship miluju taky a hadej třikrát, kdo me na nej přivedl? :DD
Oni dva jsou spolu vazne hot, uplne clovek vidi jen z Giny pohledu na Golda...proste bomba! Nutne musí byt v sedme serce nejaka hot scenka s nimi <3 Uz se na ne vazne těším, snad nezklamou :) :*

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama