Jak se můj život změnil za poslední rok...

14. ledna 2018 v 16:53 | Vendy

Asi víte, o čem to tu dneska bude. Protože, přiznejme si to, nikdo jinej než WB sem asi stejně nechodí... :D
Nikdy v životě jsem nepatřila do žádný party a vždycky to byl takový můj velký sen. Viděla jsem všechny ty vrstevníky říkat, že jdou někam se svou partou, že na víkend už maj plány se svou partou atd. Já tohle nikdy říct nemohla, vždycky jsem chodila s jednotlivcema, případně s dvěma lidma - nikdy to víc nebylo. (To že jsem byla v tý době mírnej asociál, pominu xD) Pozděj už jsem přestala doufat, že by se někdy nějaká real parta měla objevit. Dokonce jsem začala svou partou nazývat pár spolužáků ze střední, ovšem jenom proto, že jsem moc chtěla říct tu větu: "Jdu tam se svou partou" atd.
Jak vidíte, sad story prostě. Ale pak přišel den D!

Přesněji řečeno 3. prosince 2016, kdy se něco velké stalo. Sice jsem tehdy ještě něvěděla, co všechno bude následovat, ale jistě to byl velký krok. Potkala jsem lidi, co se v březnu následujícího roku stali mou partou a za pár měsíců budeme mít rok výročí. :)

Našla jsem svoje "Whale's Bitches", jsme nejlepší parta na světě a nikdy bych je za nic nevyměnila. I když jen jediná z nich bydlí ve stejném městě jako já, jsme si blíž než se zdá. :) Jsme telepaticky spojení, ať jsme kdekoli. :) Miluju Vás víc než cokoli na světě. Jo, změnila jsem je na Vás, protože mi došlo, že to asi stejně nikdo jinej než WB číst nebudou... xD sad story again but it's waaaay better now!

Tímhle článkem jsem chtěla říct, že když si myslíte, že se něco, co jste moc chtěli třeba celej život, nestane, nechte to plavat. Právě v tu chvíli to k vám samo přicupitá. Funguje to! :)

Už od začátku sledování OUAT jsem chtěla potkat Lanu, hrozně moc! Po dvou letech jsem na to prostě přestala tak úpěnlivě myslet s tím, že ono to někdy přijde. No a teď to mám dovolený od rodičů, mám slíbený money a prostě ji příští rok už vážně potkám! Vidíte? je to prostě neuvěřitelný! (ještě teda sehnat někoho, kdo tam se mnou pojede, ale to je vedlejší :D)
Takže... never ever lose hope, you just have to stop thinking about it :) it will come to you, for sureProstě jsem šla dom z Alberta a napadlo mě tohle napsat, měla jsem totiž dneska takovej slabší moment v jistém směru mého života, což je něco, co tu nechci rozebírat, ale cejtila jsem, že by bylo fajn dneska něco takovýho napsat. :) A tak je to tady :)

Miluju Vás, holky a Phile! <3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama